Yaşanmış Korkunç Hikayeler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ByMerdo tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
    Karabasanla İlk Tanışmam
    19 yasima gelene kadar Karabasan'in ne adini ne de sanini duymustum. Taki o geceye kadar... Gece uzerimde hissettigim iki elin baskisiyla uyanmistim.O iki el beni yatakta hafifce saga sola salliyordu. .Duvara dogru donuk yan yatmis vaziyette oldugum icin arkamdakinin kim oldugunu anlayamadim. Arkama donmek istedigimde kipirdayamadigimi farkettim.Hareket edemiyordum.Cok uykum oldugu icin fazla ustunde durmadim gelenin annem oldugunu zannedip uykuma devam ettim.O gun ilk karabasan deneyimimi yasamistim.
    Ona Dokundum
    Ertesi gun gece bir durtuyle uyandim ve gordugum manzara karsisinda dehsete dustum. Kapkaranlik odanin icerisinde bir cift korkunc goz bana bakiyordu.Yerimden firlayip isigi acmak icin davrandim ama kipirdayamadigimi hissettim.Ne kadar cabalarsam cabalayim bir guc beni tutuyordu.Ciglik atmaya calistim nafile, sesim solugum cikmiyordu.Sadece gozlerimi oynatabiliyordum ve o seyle goz goze gelmemek icin baska yerlere bakiyor bir yandan da yataktan kalkmak icin ugrasiyordum.Bir muddet sonra cozuldugumu hissedip yataktan firladim.Annem yanima geldiginde agliyordum.Beraber yattik.Ben kolumu yataktan disari cikacak sekilde basimdan yukari dogru atip yatttim.Birden avucuma yumusak bis sey degmeye basladi.Sanki satene benzer yumusak bir kumasti.Giderek agirlasmaya ,agirligin etkisiyle de kolum yavas yavas assagi cekilmeye basladi. Kolumu hemen geri cekmek istedim ama o anda yine kipirdayamadigimi farkettim .Ama korkmuyordum, ne de olsa yanimda annem vardi.Icimden ufak capli bir kufur ettim.Iste o anda hayatimin hatasini yapmistim.Korku filmlerindeki tarzdan bir gurultu kulaklarimda yankilanmaya ve cinlamaya basladi neye ugradigimi sasirmistim ayni zamanda beni yatagin icinde bir saga bir de sola hizli hizli salliyordu..Yatagin icindeki sallantimdan annem uyanip beni tuttu ve o anda kendime gelebildim.Resmen carpilmistim.​
    [/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Telefondaki Ses
    Bir gece basucumdaki telefonun sesiyle uyandim telefona dogru hamle yapmak istedigimde kipirdayamadim.Telefonun acildigini hissettim telefonu goremiyordum.Ahizeden bir ses gelmeye basladi.Ses enistemin sesiydi ve sacma sapan seyler konusuyordu.O anda telefonun gercekte calmadigini ve o konusanin gercekte enistem olmadigini anladim .Yataktan firlayip kalktigimda telefon kapali duruyordu.
    Koltuktan Gelen Ses

Ablam yurtdisinda yasiyordu .Bir gece yatarken acaba onu dusunsem telepati kurabilirmiyim dedim.O anda ayak ucumdaki tek kisilik koltugun uzerinden bir ses geldi . '' Ohoooo kizim onlar coktan uyumustur'' Birden koltuga baktim hic kimse yoktu ama orda birisinin oldugunu seziyordum yine hareket etmek, bagirmak icin cetin bir mucadele vermistim [/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Cadı
    Babaannemin bizde kaldigi bir gece, karsimda uyuyordu.Filmlerden de bildigimiz bir cadi tiplemesi vardir .Hani uzun burunlu ve ceneli, yuzunde kocaman et benleri olan,sivri kocaman sapkali ve supurgeli.Gece uyandigimda bir de ne goreyim o cadi babaannemin ustune cikmis ve kadinin bogazina yapismis bir sekilde cigliklar atiyor.O anda babaannemi oldurdugunu zannettim.Bagirmak istedim kalkmak istedim nafile .Dehset icinde hem onlari seyrediyor hemde kalkmak icin efor sarfediyordum.Kalkip isigi yaktigimda babaannemin misil misil uyudugunu gordum.
    Babamın Kılığında

Bir aksam ustu annemlerin yatak odasinda uzanmis yatiyordum.Birden karabasanin geldigini anladim.Hareket edemiyor, kurtulmaya calisiyordum.O sirada babam iceri girdi.Uzerini cikarip, esofmanlarini giydi , aynanin karsisinda saclarini taradi.Ben hem onu seyrediyor hemde bagirmaya calisiyordum.Oda karanlik oldugu icin beni farkedemedigini dusunuyordum. Kendimi farkettirmek icin epey bagirmaya ugrastim.Bir turlu beni gormuyordu.Saclarini taradiktan sonra kapiyi acip cikti.Bir muddet sonra bulundugum durumdan kurtulup iceri gittim.Babami ariyordum ona alanlari anlatacaktim.Anneme babam nereye gitti diye sordugumda 'Daha isten gelmedi ki !'dedi.
    Soğuktan Titriyordu

Arkadasimin evinde, sirtim duvara dogru donuk yan yatiyordum. Sabah yorganin hafifce acilip arkamdan birinin yataga girdigini ve titredigini hissettim.Ne oldugunu anlayamadim arkama donmek istedim hareket edemiyordum.Gelen arkadasim olamazdi o karsimdaki yatakta yatiyordu onu goruyordum.Arkamdaki kimse cok usuyordu.Son bi gayretle yataktan firladim ama baktigimda yatakta kimse yoktu.
    Kendimi Gördüm
    Sabaha karsi karabasani hissedeerek uyandim.Ayak ucuma dogru duran tv nin ekranindaki yansimadan kendimi ve odayi gorebiliyordum.Birden yanima biri geldi ekrana iyice baktigimda bu kisinin kendim oldugunu gordum.Yatakta yatiyordum ama basucumda benim bir kopyam dikilmis bana bakiyordu.
    Yasadiklarim bu kadarla siniri degil ilk etapta aklima gelenler bunlar.Bazen de sessiz ve goruntusuz sadece kipirdayamama gibi durumlarla karsilastim.Geldiginde onemsemezsem yada korkmadigimi anlarsa uzerimdeki baskiyi iki katina cikarirdi.
    Hic bir sorunum ya da psikolojik problemlerim yoktu.Gencligimin en guzel en mutlu ve sorunsuz caglarinda baslayiverdi ve 6 yil yogun bir sekilde devam etti.Bunlar ruyada olan seyler degildi.Bir durtu ile uyaniveriyordum.Gozlerim acik gorebildigim kadar bulundugum ortami goruyordum.Korkunc gunler gecirdim.Ama civi civiyi soker derler.Dogru galiba.Onca basimdan gecen olaya ragmen evde tek basima kapkaranlik odalarda hic korkmadan kalabiliyorum.

Muska
    Olaylar karsisinda caresiz kaldigimiz zaman bir hoca bana muska yazmisti.Psikolojik te olsa biraz rahatlarim diye ilk zamanlar muskayi taktim.Gercektente hergun basima gelen bu olay 4-5 gune inmisti.Uyku durumunda iken bu olay basima geliyor diye muskayi geceligime takiyordum.Gece bir guc tarafindan uyandirildim ustumde yogun bir baski vardi surekli bir ses kalk diyordu duymuyordum ama hissediyordum uykum cok oldugu icin hareket etmek icin direniyor epey ugrastiktan sonra kurtuluyor sonra geri uyuyordum o guc tekrar gelip beni esir aliyordu ben yine ayni mucaleyi verip daldigim anda yine ayni sey.Bir gariplik vardi bi turlu gitmiyordu.Abimin yanina gidip yattim ordada ayni olay surekli bana kalk diyordu. Uyutmuyordu.Aklima muska geldi elimi attim yerinde yoktu.Sonradan diger geceligimde oldugu aklima geldi .Annemi uyandirdim geceligimi sordum . Gece kalktiginda camasirlari makineye atmis benim gecelikte muskayla beraber camasir makinasinda yikaniyordu.Hemen makinayi durdurup muskayi cikardik.Ondan sonra deliksiz bir uyku uyudum.[/FONT]
    ALINTIDIR......

2. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tamamını okumadım ama karabasan olayı hakkında söylemek istediklerim var. halk arasında karabasan olarak bilinen durum uyku felcinden başka birşey değil. vücut uykuya daldıktan sonra beyin vücudu korumak için felç durumuna geçiyor. dış etmenler ya da başka şeylerden ötürü bilinç aniden açıldığında vücut hala felç durumunda oluyor. ne kadar haraket etmek isteseniz de birşey yapamıyorsunuz. işte karabasan dedikleri şey bundan ibaret. ha bu dediklerimin rem uykusu (uykunun rüya görülen devresi) esnasında olduğunu düşünelim bu da görülen halüsinasyonları açıklar.

alifurkan1 bunu beğendi.
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Tam 13 yas paylasımı....

wolf13, H-u-n-t-e-r ve Katre-i Matem bunu beğendi.
  4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    walla tam yazacaklarımı yazmışın Delikase insan o sırada aslında uyanıyo ama beyin bi şekilde hala uyku halinde hareket etmek istesede edemiyo gördükleri şeylerde bi nevi rüya.

5. JohnnyB

JohnnyB Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    13 bile değil, 11 taş çatlasa oda...

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ben avatarının altındakı yas bolumunden gordum yasının 13 oldugunu.. :)

7. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    kapatın bu konuyu korkarım,foruma da girebilir 3 harfliler,karabasanlar :D:Dyalnız rengi de iyi ayarlamış,korku havasını yaratmak için :D

darknesssword ve omrbrk bunu beğendi.
  8. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Evet renkde baya iyi üstünü çizmeden okuyamıyorsun :D:D

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Boyle 5 konu okusan renkler gozunu 2 numara bozar valla.. :D

10. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    eheehhehhe bencede :D:D

11. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    okuyamadım,korktuğum için değil :D gözümü bozar diye...

12. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    aslında karabasam gögüslerini tuttugunda karnına diz atsayın çok şükela olurdu ama neyse artık sağlık olsun

wolf13, Akay, speedtouch ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ama o taktıgı yenı ogrendı abisi napsın, artık karabasanlar ondan korksun.. :D :D

Karabasan vs Merdo Reis

:D :D :D

wolf13 bunu beğendi.
  14. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    neyse artık bidaha karabasan gelene kadar aduket falan atmayı öğrenir atar atar durur etrafa :D:D:D:

wolf13 bunu beğendi.
  15. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hepımız dua edelım beyler, dua edelım kı karabasan gecıkmesın sadece aduket ogrensın.. :D :D :D

Yoksaaaa karabasan gec kalırsa dunyanın sonunu hazırlayabılecek teknıkler uretebılır.. :D :D :D

wolf13 bunu beğendi.
  16. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    karabasan diye birşey yok uyku felcidir bu çok yorgun ve stresli günlerde insanların başına gelir yarım uyku halinde görülür hareket edilemez bu karabasanlar nedense güçlü insanlara hiç bulaşmaz spor spor spor spor :D

17. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    karşıma ne zaman bir karabasan çıkarsa, doğan görünümlü şahin ekürisinin lideri Merdo Reisten yardım isteyecem, karahasanlara aduket atsın , göğüslerini tutsun çevirsin kurtarsın beni.

18. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    bi gelirse görürüm o zaman aduketlerinizi :) abi bana karışma abi gaza getirdiler öyle yazdım abi beni affet abi :) demelerinizi duyar gibiyim.....
    bir de cok film izliyorsun ne o cadı madı :)
    muskaya da karsıyız batıl inanıs hiç bir faydası yok..

19. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar gelirse kaçmayın ölmüş gibi yapın o kendi gider :D:D

wolf13 bunu beğendi.
  20. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bende yazıyı okumadım. o değilde uyku felci o olduğunu anlamadığında insanın ödünü patlatıyor
    birden gözlerin açılıyor. beynin ama daha açılmıyor. birşeyler yap komutu veriyon sen hiç biryere kıpırdayamıon birde yanında birilerini görürsen
    lan yoksa öldümmü ben diye bildiğin duaları okuyorsun. eğer ölmemişsen sakinleşmye çalıştıktan sonra olaydan kurtuluyordun.

Sayfayı Paylaş