1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 22 kilo 78

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mhett tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar ben bu spora başlayalı 4 ay kadar oldu ilk ay cardiyo ağırlıklı çalıştım yaklaşık 10a yakın kilo verdim. 1.5 sene kadar öncede diyet ile 104 kgden 86 kgye kadar indim ve spora başldım şimdi 78 kiloyum.

hocalarımdan kollarım için yardım istiyorum orantısız büyüyülar ssıcakken yaklaşık 1.5 -2 cm fark var aralarında bunu nasıl düzeltebiliim.

ikincisi karın kaslarımı ortaya çıkarmak istiyorum bunun içinde ilk zamanlarda koşuyordum 30 dakika kadar fakat spor salonu çalışanı bana çok koştuğumu her seferinde söylüyordu. çok koşuyormşum kaslarım eriyormuş gibi böyle bi durum varmı. şimdi koşmuyorum 2 aydır.

şimdi sıra sizde bu vucuttan adam olur mu. değerli yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

2. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sıcakken 1-2 cm oynıyacak tabi:S neyini düzelticeksin

mhett bunu beğendi.
  3. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    :) öylede cem kardeş bakıncada belli olmuyomu fark

4. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    sen koşmayı bırak . antremandan önce 6-7 dk dan fazla koşma,o da ısınmak için,hatta yürü,ztn kilo fazlan yok.kondisyon yapmak mı amacın vücut geliştirmek mi .ağırlıkla cardio aynı gün yapmaz,kasları eritirsin. kolların arasındaki fark çok çok fazla.niye öyle olmuş sana sormak lazım,dengesiz çalışmışsın belli ki.sol kol için fazladan çalış antreman günlerinde,kol en kolay gelişen kas.

mhett bunu beğendi.
  5. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    TurTaa yorumların ve tavsiyelerin için teşekkür ederim. Amacım vücudu geliştrmek özelikle bende çok eksik olan göğüs kısmını. Ben yaklaşık 104 kilodan 86 kgye 1.5 senede rejim yaparak indim. Kas hacmimin o sebepten düştüğünüde tahmin ediyorum. sağ ve sol kollarıma eşit çalıştım ama fark 1 cm iken biraz fazlalaştığını sezdim ağırlık çalıştıkça. Amacım üst tarafı üst kısımları geliştirip karın bölgesinde zayıflma hatta baklavaları çıkarmak. Uzun bi süreç ama bazen morali bozuluyor insanın.

6. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yorum bekliyorum sizlerden 3 aylık bir vucut için nasıl gelişme??? yorumlarınızı bekliyorum

7. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    4 ayda az gelısmıs bence. Sadece bileklerin kalın duruyor.

mhett bunu beğendi.
  8. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    bu dört ayın ilk ayı zaten uzun bi rejim sonrası cardiyo ile kilo verme. arada vizedir bayramdır aralarda oldu maalesef şimdi de eve geldim 5 gündür yapamıyorum projedir bilmemnedir :(((((((( toplıcam kendimi inşallah. haftada 3 gün çalışıyorum zaten. sadece bi müddet göğüs ve bicepsleremi ağırlık versem

9. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    pozlarında kendi sıkmanda dolayı mı tam bilemiyorum ama iki biceps arası acaip kütle farkı var

sağ kolun yapılı sol kolun zayıf

10. mhett

mhett Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    maalesef neden zayıf kaldı bilemiyorum nasıl yakalarım diğer kolun ölçüsünü sadece zayıf kolumu çalışsam.

Sayfayı Paylaş