1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 20 Boy 185 Kilo 63 - sizce nasıl bu vücut?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve LacunaCoil tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. LacunaCoil

LacunaCoil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Son 4-5 aydır düzenli düzensiz kendi çapımda çalışıyorum. Çoğunlukla evde iki tane dumbbell'le, spor salonuna gitmeyi pek sevmiyorum bu yüzden arada gidiyorum. Kendi ihtiyaçlarıma göre hareketleri araştırıp onlara göre bir porgram hazırladım kendime. Özellikle kilom (63) boyuma göre (185) çok düşük kalıyor, en azından bir 10-15 kilo daha alırsam çok çok iyi olacak herhalde. Ama metabolizmam hızlı olduğu için kilo alamıyorum. 1 aylığına gainer kullanmıştım 2 kg civarında aldım ancak çok tatlı gelmeye başladığı için kullanamadım ondan sonra. Bir arada aşırı derecede yemek yiyordum ancak oda göbeğimi çıkarmaya başladığı için o kadar çok yemeyi bıraktım. Şu an ise sadece BCAA kullanıyorum spor günleri (BCAA dışında da hergün multivitamin ve balık yağı kullanıyorum), whey protein kullanımına başlamadım daha. Sol kolum sağ koluma göre biraz daha ince, sol alt göğüsümde sağ alt göğüsüme göre sanki hiç gelişmedi ama genetik olabileceğini veya kalbim atışıyla ilgili olabilir diye üstünde durmadım fazla. Ayrıca profesyonel bir şekilde ölçtürmeme rağmen yağ oranım %6-7 civarı birşey galiba. Eksik yerlerimi söylerseniz sevinirim.

Teşekkürler. :)

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    vücudun şekil almaya başlamış. bence evde olucak iş değil bu. zayıfsın. benim konumada bakabilirsin 4 ayda 10 kilo aldım. boyum 187 kilom 57ydi. şuanda boy 187 kilom 67 civarında.
    ve hiç bir şekilde yağlanma olmadı vücudumda.

bence salona gitmeye özen göster. ilaç yerine şimdilik doğal beslenmeye dikkat et. tavuk süt yumurta. ben hiç ekmek yemiyorum mesela. ekmek yerine 1 tabak daha yemek yiyiyorum :) tabi sulu yemekler hariç :)

dediğim gibi bende 10 kilo aldım hedefim bi 10-15 kilo daha almak.

sabır ve emek isteyen bir iş olduğunu da unutma :)

3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    cok zayıfsın en az bi 10 almalısın bence

FedoR bunu beğendi.
  4. LacunaCoil

LacunaCoil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Öncelikle yorum için teşekkürler. :)
    Et, süt, yumurtayı yerim ama öyle düzenli bir program dahilinde değil tabi. Ekmek yemeden 15 kilo falan almak mümkün mü ki kolayca? Yanlış biliyor olabilirim ama karbonhidrat ihtiyacını karşılamak için falan ekmekte yemek lazım biraz. Gerçi beyaz ekmeği bırakarak buğday ekmeğine geçmeyi düşünüyorum. Aşırı şekilde yemek yiyincede sadece göbek olarak kilo alıyormuşum gibime geliyor. Sizde de oluyor mu böyle? Gerçi sindirim sistemim çalıştıktan sonra normal şekilde karnım düzleşiyor yine ama emin olamadım bende.

5. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede çok zayıfsın kaslarında zaten zayıflıktan belli oluyor yoksa fazla bi gelişim göremedim.

6. battuhans

battuhans Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Paranı yanlış yerlere harcıyorsun bence.Gainer hariç saydıklarını gereksiz kullanıyorsun.Oralara vereceğin parayı bir salona ver.

Sayfayı Paylaş