Yaş 19 Boy 178 Kilo 95

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve fthycl tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Hepinize merhaba.
    Uzun zamandır evden bile çıkmak istemiyordum kilolarımdan utandıgım için.
    Babamın zoruyla işyerine gitmelerim hariç hiç bir yere gitmiyorum son 2 aydır diyebilirim.Bu zamanları tarihe gömmek istiyorum artık. 16 yaşındayken bunu başarmıştım ; fiziği düzgün ve sağlıklı bir insandım.
    Buyrun o zamanlara ait bir resim;

Fazla özelime girmek istemiyorum ama o zamanki sevgilimden ayrılmamın etkisiyle sporu bıraktım,sigaraya başladım ve yarın yokmuşçasına fast food yemeye başladım. Şuanki halimin fotografını göstermeme gerek yok bildiğiniz göbekli yağlı bir adam oldum çıktım 3 yıl içinde.

Foruma,forumdaki saygıya ve dostluğa hayranım açıkcası burdan başka bir yerde paylaşma gereği duymadım diyete ve yağ yakımıma başlamamı.

Ek ürün olarak https://www.supplementler.com/shop/Diyet-Urunleri/Hardline-Carnifit.html
    bunlardan aldım.
    Açıkçası henüz ne bir program nede bir yemek listesi hazırladım. Daha işin başındayım tekrardan.. Neden kendimi o kadar bıraktım anlam veremiyorum hala duh

İçinizde çok bilgili ve tecrübeli arkadaşlar var. Ben sizin tavsiyelerinize ve yorumlarınıza her zaman açığım.
    lütfen bana diyet yada yağ yakma programları önerin sitede konusu bulunan
    (hatta direk konuların linklerini de paylaşabilirsiniz burdan hyper_ )

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence günlüklere göz at derim. Kim ne yiyor ne kadar yiyor nasıl çalışıyor biraz incele. Sonra kendine göre bunu düzenle. Buna bir şekilde başla ve programını yaptıktan sonra buraya yaz. Elbet sana yardım ederiz

3. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yulaf ezmesi mesela herkez onu tavsiye ediyor diye ondan aldım 2 3 paket. Yalnız ilk denememde ağzımda garip bi tat uyandırdı ve ben o yulafları kuzenime verdim oda kullanıyor diye.. Boşa gitti yani. Onun yerine Mısır gevregi yesem olmaz mı? bu tarz sorularım var..
    mesela kırmızı et ye diyolar kırmızı et içinde köfte(çok az yağlı) yesem mesela?
    beyaz et diyorlar onun içinde Tavuk şiş yesem? çünkü haşlanmış etide tavuğuda yiyemiyorum. Malesef çok yemek seçiyorum ben..
    Yada son örnek Lor Peynir. Ben peynir zeytinde yiyemem açıkçası onun yerine 1 kase yoğurt yesem yarım yağlı?

bu tarz soruların cevabını vericek insanlardan yardım bekliyorum açıkcası

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Mısır gevreğini yemeni önermem açıkcası. Kilo vermenin en temel noktası sağlıklı ve sağlam bir kahvaltıdır. Peynir ve zeytin bence bunun vazgeçilmezidir. Et konusuna gelince iyi şekilde pişmiş olsun ve uygun miktarda yağ olsun bir zararı olacağını düşünmüyorum.

5. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    kahvaltıda
    kepek ekmek
    yoğurt
    yumurta (2 tam 2 beyaz)
    bal

uygunmudur sence