yaş 19 boy 1.90 kilo 100

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve rapperuzi tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    herkeze merhabalar dün itibari ile 2.ayımı doldurdum verilen kilo 15
    http://i.hizliresim.com/e21NXv.jpg
    sabahları 3 adet yumurt beyazı 3 tane domates bol bol yeşillik ayran 2 dilim çavdar ekmeği
    öğlen yemiyordum akşam sebze yemeği günlük 900 kalori bile almadım ki şuan çok ama çok pişmanım kaslardanda yemişim baya 1 hafta
    önce farkettim enerjim kalmadı yürürken bacaklarımda ağrılar ve 17 şınavdan 10 şınav bile çekemez hale geldim hocama söylediğimde kaslardan
    yemişsin dedi sakın benim düştüğüm hataya düşmeyin forumda çoğu kişi söledide dinlemedim yeni listem
    sabah 5 yumurta beyazı 3 domates lor peyniri bol yeşillik 1 kase ayran
    ara öğün 1 muz veya 1 portakal 1 elma
    öğle yemeği 150 gram tavuk göğsü haşlanmış mevsim salatası 1 kase ayran 1 tabak yoğurt brokoli
    ara öğün 100 gram tavuk göğsü 2 dilim çavdar ekmeği
    akşam tonbalıklı salata 1 adet yumurta beyazı 1 kase mevsim salatası 1 kase sebze çorbası
    antremana gitmeden 1.5 saat önce yulaf ezmesi 3 kaşık yoğurtla karıştırıp yiyorum
    2 gün oldu kendimi daha iyi ve enerjik hissetmeye başladım 1 ay dolduğunda sizlerle sonucu paylaşıcam
    saygılar

2. citrus

citrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her gun ayni seyleri mi yiyorsun acaba ? Gunune göre degisik bir listen yok mu ? Eger varsa paylasabilirmisin ?

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    tabiki hergün aynı şeyleri yiyemiorum mesela buun sabah 4 yumurta beyazı 2 adet domates 1 dilim lor peyniri 2 dilim çavdar ekmeği
    ara öğün 1 tane muz 1 tane elma
    öğlen 4 kaşık yoğurtla karıştırılmış yulaf ezmesi
    şimdi yedim 150 gram tavuk göğsü 1 tabak kuru fasulye sadece denelerini yedim
    1 yeşil çay spora gitmeden 1 saat önce 3 kaşık yulaf ezmesi 1 tane yumurta akı yicem

Sayfayı Paylaş