Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Burak Şimşek tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Burak Şimşek

Burak Şimşek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar forumu biraz gezdim ama tam bir cevap alamadım. Benim sorum şu olucak çok hacimli bir vücuda sahip değilim ama fit görünüyorum göğüs ve bel bölgemde yağlanma var diyebilirim bunu düşünerek HYDROXCUT ADVANCE aldım forumda advance hakkında pek bir bilgiye raslamadığım için soruyorum etkili olurmu pek kardiyo yapamıyorum spor salonundaki hocamda biz bodyciler kardiyo yapmayız şekeri kes yağlı şeyler yeme pirinç bulgur et vs bu tarz şeyler ye yağ yakarsın dedi benimde kafam karıştı. 3 haftadır şeker hamur işi vs yemiyorum sebze ve et ağırlıklı beslenmeye özen gösteriyorum ha öğün aralarında ana öğünlerden 1-2 saat sonra meyve + 200 ml light süt içiyorum, ne gibi eklenti değişiklik ya da başka bir şey yapabilirim(hacim+minimum yağ).Fotoğrafımı ekledim tam belirgin olmayabilir kendim çektiğim için bukadarını gösterebiliyorum önerilerinizi ya da uyarılarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 16 Nisan 2011
  2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    öncelikle amacın ney.. biz bodyciler cardio yapmayız demiş sende yapmıyo gibi bişey yapmışsın.. amacın yarışmacılar gibi bir vücuda sahip olmakmı yoksa parçalı bir vücuda sahip olmakmı..

parcalı bir vücuda sahip olmak için zaten en başka professyonel bi şekilde beslenmen lazım.. yediklerin hep saatli zamanında olmalı.. yağı şekeri hamur işlerini kesmelisin..

vücut yağ oranına göre cardio şiddetini kaç gün yapacağını ayarlayabilirsin ben fotografa bakarak 2 gün cardio 3 gün ağırlık iyi derim ama daha professyonel birinden yararlanmanda fayda var..

yağ yakıcılarının neredeyse hepsi fayda eder fayda etmeyeni çok azdır ama tabiki onca para saçıp alınan yağ yakıcı supplamentlere mucizevi gözüyle bakmamak gerek ki zira onlar sadece daha fazla yağlanmayı önler ve harcanan enerjinin yağ kısmından olmasını sağlar yani hiç bişey yapmayıp kullandığın zaman bi işe yaramazlar... iş yine sende bitiyor yani kısacası

yani yapmak istediğin şeyin formulü şu ; düzenli bir diyet,düzenli bir spor..

igidu bunu beğendi.
  3. Burak Şimşek

Burak Şimşek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    öncelikle teşekkür ederim amacım çok büyük hacimli kaslar değil parçalı bir vücut günde ne kadar kalori ve protein aldığımı pek bilmiyorum açık söylemek gerekirse beslenme konusunda bir profesyonelden yardım almayı düşünüyorum ama maliyet kafamı karıştırıyor...

Sayfayı Paylaş