1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ccanberks tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar ve saygılar,bundan önce geçen sene 7 aylık bir vg geçmişim var.7 ayda toplamda 95 kiloyken şu an ki kiloma yani 80 kg. kadar düştüm,kardio ve ağırlık antremanlarıyla. Yazın bir süre spora ara verdim.şimdi tekrar spor salonuna gidiyorum.ve halen vücüdumun eksikleri olduğunu düşünüyorum hedefim 70-75 kilo civarına düşmek . ama bu kiloyu verirken tamamen kalıbımdan kayıp olsun istemiyorum.ama tabiki yağ oranı düşürücü antremanlar yapıyorum :) yani 70-75 kiloya düştüğümde kalıplı olarak kalmak istiyorum bunu nasıl sağlayabilirm bu ayrı bir sorum size.Herkezin görüşlerini ve önerilerini bekliyorum saygılar.

Antreman bilgisi olarak haftada 4 gün hocamınızın verdiği programı uyguluyorum bu program hem kilo vermeye yönelik hemde ağırlık antremanları içeriyor.her antremanda 25-30 dk kardiyo çalışması yapıyorum.ayrıca beslenme konusundada yediklerime dikkat ediyorum ve diyet yapıyorum.

Son düzenleme: 22 Ekim 2010
  2. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar kişi bakmış görüş ve önerisi olan hiç kimsemi yok

3. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Oldukça kilolu, su toplamış bir vücut, yani düz bir vücut, herhangi bir definasyon göremedim, kollar biraz iyi, yeni başladın galiba, zamanla çok güzel sonuçlar elde edebilrisin...

ccanberks bunu beğendi.
  4. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim görüşün için , başka görüş ve önerisi olan yokmudur görüş ve önerileriniz benim için önemli çünkü.

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    bana gör vucudun şu an spor yapan bir vucut görünümünde değil . çalışmaya yeni başladın sanırım. ilerleyen aylarda gelişimi fark ederiz sanırım.şu an yorum için çok erken . hocanın verdiği programda kardiyo da olması çok iyi.

bu fotolarınla beraber ilerleyen aylarda yeni fotolarını da koyarsan daha faydalı yorumlar olacaktır.

şimdilik çalışmaya devam .

6. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen sene 7 ay gitmiştim toplamda 15 kilo verdim çok fazla ağırlık çalışması yapmadan genelde kardio çalıştım :) yani bu durumumdanda kötüydü evet şu an yeni başladım sayılır bakalım azimliyiz bu yolda.görüşün için teşekkürler.

7. danch

danch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yorum için çok erken sıkı bir diyet ve düzenli spor ile 3-4 aya toparlar

8. Spunkie

Spunkie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer hacim kaybetmek istemıyorsan protein ağılıklı beslenmeni öneririm karbonhidrattan keserek proteine ağırlık ver

9. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    emin misin?
    yoksa protein yerine karbonhidrat mı diyecektin ?

10. Spunkie

Spunkie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adele kutlesını kaybetmek ıstemıyor arkadas bildiğin gibi karbonhidratın fazlasını vucud yağ olarak depoluyor

11. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet azda olsa hacim kalsın istiyorum üstümde.tabiki bu hacimi yağ kütlesi olarak istemiyorum : )

Sayfayı Paylaş