Yaş 18 Kilo 68 Meme ve SixPacks Sorunum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AtknUludag tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaşım : 18 (19'dan gün alıyorum)
    Kilom : 68
    Boy : 1,65 - 70 arası

Spora 1 yıl önce başladım. 2 ay gittim sonra sınavlarım yüzünden bıraktım gidemedim. Bu sene 3 yıllık yazıldım yine. 1,5 aydır gidiyorum. Vücudumun görüntüsü şu şekilde : http://i.hizliresim.com/wj5n6L.jpg

Tek şikayetçi olduğum kısım baklavalar tam çıkmıyor. Yani spordan sonra gözüküyor ama sanırsam o kısımda yağ var. Bisiklet çeviriyorum 100 kalori yakıyorum 15'da . 15 dk yapıyorum zaten. Sonra ağırlık çalışıyorum. Beslenmemde sabahları 2 yumurta, peynir, çavdar ekmeği süt olarak besleniyorum. Elimden geldiğinde et, tavuk yiyorum. bulgur pilavı yiyorum genelde. Yağ oranım %15.6. Sporda ölçümde bu oran çıktı.
    Ayrıca göğüs kısmım kötü gibi. Yani hastalıkmı bilmiyorum ama mesela spor yapınca göğüs memelerim küçülüyor. Sonra büyüyor. İnternette araştırdım ameliyat gerekiyor felan dediler. Ne yapmam gerek görüşleriniz nelerdir ?

Örnek olarak bu resimde üstte verdiğim resim gibi spora giderken ama burda memelerim daha yağlı çıkmış mesela : http://i.hizliresim.com/x8g1X1.png

2. 1huso1

1huso1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yağ seviyesini %10 çekmeye çalış %10 da göğüs düzgün ve define gözükmesi gerekir bence şu an bi sorunun yok yağ oranından dolayı yağ fazlan var %10 -12 yakaladıktan sonra hala bi sıkıntı varsa doktora gitmeni öneririm.

AtknUludag bunu beğendi.
  3. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    :) Teşekkürler hocam. Umarım dediğiniz gibi düzelir.

Apandis ameliyatı oldum 7. Sınıfa giderken sonra kilo aldım baya. Göbek ve memeler kocaman oldu. Sonra yüzmeye giderek baya kilo verdim belki de memelerim bu yüzden böyle ordan kalma olabilir. :)

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş