1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 Düzenli Çalışma Ve Verilen Emek

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve omerdikici tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 18 Yaşındayım Spora başladığımdan beri Hayatım Hayat Tarzım Değişti Artık Hayatım Spor oldu öyle diyebilirim.Zaten Şuandaki Hedefim Fitness Antrenörlüğü.

Resimlerde 2 sene önceki Halimi Ve Şuanki Göğüs Sırt Pozlarımı Görüceksiniz.Yoruma Açığım Her türlü eleştirilerinizi Bekliyorum.Bu zamana Kadar hep naturel çalıştım Aralık başında 2 aylık bir küre girmeyi düşünüyorum nasip olursa.

Uploaded with ImageShack.us

uzzman ve ineedpower bunu beğendi.
  2. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Gelişim gayet iyi özellikle göğüs bölgesini beğendim farklı açılarda poz eklersen daha iyi olur trapez kol ve karın kaslarına biraz daha ağırlık verirsen daha iyi olabilir diye düşünüyorum ama şuanki halinde gayet fit

3. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    şuna kür deme oğlum bana ilk söylediğinde steroide gireceğini düşünmüştüm. Benim gibi yanlış anlayan arkadaşlar için ben izah edeyim bari, protein amino asit performans arttırıcı gibi bir kaç supplementi birlikte alıcak arkadaş kürden kastı o:) ömer ilk başladığın zamanı hatırlıyorum, benchte bana yetişmeye çalışıyordun, şimdi hidayet hocayla kapışıyorsun, daha söylenecek birşey yok. Tek sıkıntı şu bulk hastalığını at üzerinden artık o baklavaları saymak istiyoruz:)

4. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Trapez Genetik olarak Çok zor gelişiyor İdmanlarımda düzenli olarak yapıyorum ama nafile :)
    Kol Pozu eklicem Biraz kötü çıkmş burda :)
    Karın kasları yazı bekletiyorum ya sadece büyüsn diye şuanda ağırlıkla giriyorm mide hareketlerine Teşekkürler yorumun için

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Off season kardeşim yazı bekliyoruz şimdi azcık büyüyelim :D

5. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum şu yazı bi göremedim lan kaç senedir yazı bekliyosun :D bırak allah aşkına her sene diyete giriyosun iki gün sonra ben bulk seviyorum diyip vazgeçiyosun :D

6. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Haha Ozaman Öğrenciydk be olm :D Emin ol bu yaz sağlam geliyor ses getircek :)

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İlk fotoğraf ile diğer fotoğraflar arasında bi omuz genişlemesi ve bel incelmesi olmuş bunun farkı bayağı belli ediyor.Göğüs kasları iyimiş 2. fotoda , karında belirgin olsa güzel olucak birde kol kasları biraz o vücuda göre küçük mü?banamı öyle geldi.

8. baris4114

baris4114 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    seni gelişimin için canı gönülden tebrik ediyorum bir kaç poz daha eklersen daha sağlıklı yorumlar yapılabilir

9. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Doğrudur ya küçük olabilir 1 ay sonra bu konu altından yeni fotolar eklicem şuanki kol ölçüm 42 cm resimde zaten iyi çıkmamış kol pozu eklicem

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

Bacak mide bide kol pozu eklicem yorum yaptğın için ben teşekkür ederm ne demek :)

10. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    1.Yanlş anlaşılmş herhalde supplement kullandım ama beslenmemi eksik etmedim Naturel diye Anabolic hormonlar kullanmadan demek istemştm

Son ölçülermi bilmiyorm ama 2 ay öncesi aklımda kalanlar

Omuz: 125
    Kol:42
    Göğüsü hatıralayamadm bu konu biraz acemice oldu ama eksik olanları eklicem konuya
    3.Sürekli bir program izlemedm anlatmaya kalksam işn içnden çıkamam :)

Prometheus676 bunu beğendi.
  11. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tebrikler, karın kaslarına yönelmeni tavsiye ederim.

12. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşşekkür ederim Bi kür dönemine giricem büyümeye çalştğm içn biraz mide kapanıyor Yağ oranım %14 şuanda kür sonrası fotoğraflarıda paylaşıcam sizinle

13. burakrak

burakrak Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rize
    gördüğüm en ideal vücutlardan biri tebrik ederim. tam ulaşmak istediğim boyutlar

14. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim burak Daha iyisi Senin olsun inşallah :)

15. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Çok iyi ya gelişim süper . Gaza geliyoruz böyle fotolarla bizde :D Birazdan gögüs basıcam bu resmin gazıyla bi 15 20 kg artırırım agırlıgı herhalde :D

16. extremesports

extremesports Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Tebrikler omuzlar,göğüs,sırt hepside çok güzel şekillenmiş.Bu arada küre gireceğim derken kastettiğin steroidler heralde zaten protein tozu,kreatin falan kullanıyorsundur.

17. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten burda amaç vücut sergilemek değil birazda arkadaşlara motive olması amacıyla bizde en başta böyle resimlere bakarak motive olduk ve salona koştuk :D

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Düzenli olarak supplement kullanan para birisi değilm en nihayetinde öğrenci oldğm gibi herkez gibi elime para geçtikçe protein aldım kreatin fln kullanmadım ekstradan Evet kürden kastım anabolic hormonlar Hocamın takibinde ufakdan bişey yapıcaz bakalım sonuç ne olucak aralığın başında başlıcam inşallah

18. VVhistle

VVhistle Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç gerçekten güzel. doğallığı bozma derim ben bu şekilde devam et bu azimle daha iyilerini doğal yolla başarırsın diye düşünüyorum

19. omerdikici

omerdikici Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hedefim Biraz yüksek olduğum için İstediğm statüde naturel yapan yok bu işi artık bakıyormda 1 ay okadar çabalıyorum ayda koyduğm kas kütlesi 400-500 gr ki beslenmeme çok dikkat ediyorum 2 aylık bi kürde nerden baksan 7-8 kg kuru kas kütlesi koyabiliyorlar

20. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    baska pozlarda ekle lutfen gelisim cok iyi ama 2 sene onceki halindede yine kasin var :D

Sayfayı Paylaş