yaş 18 boy:1.95 kilo:103 yağ yakımı günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve berkee tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkee

berkee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Diyete ve spora başlayalı 1,5 hafta oldu henüz tartılmadım
    Antremanlarım:
    9km/h ile 2km mesafe koşuyorum
    2km eliptik
    2km bisiklet
    1km kürek çekiyorum
    Salondaki hocalarım kas kütlemin az olduğunu sadece kardio yapmamam gerektiğini söylediler her antreman şuan karma olmak şeklinde ağırlıkta çalışıyorum program 1 ayın sonunda yapılacakmış fakat ben şişik bir vucuttan çok fit bir vucut istiyorum programımı nasıl şekillendirmeliyim yardımcı olur musunuz ?

beslenmem ise:
    Sabah 7bucukta 1 kase nesfit
    dershaneye gidiyorum dershanede saat 10bucuk gibi kucuk bir peynir domates salatalı sandviç
    13.30 gibi ekmeksiz biçimde az ızgara tavuk
    saat 15:30 gibi antremana gidip 2 saat antreman yapıyorum
    akşam yemeğinde 1 dilim ekmek çorba yemek pilav yiyorum genelde gece mümkün olduğunca yemekten uzak duruyorum kolayı ve diğer şekerli ürünleri mümkün olduğunca hayatımdan cıkardım

tüm bunların dısında siz neler önerirsiniz?

2. derek.hale

derek.hale Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    merhabalar. öncelikle başarılar dilerim umarım hayalinizdeki vücuda ulaşırsınız. bu arada beslenme programınız bence kötü.
    öncelikle sabah kahvaltısı bir sporcu için çok önemlidir çünkü vücut gece boyu açtır ve sabah kalkınca vucudu mümkün olduğunca iyi beslemek gerekir. bence 1 kase nesfit yetersiz ama yinede siz bilirsiniz. antremandan sonra ise çorba ve pilav senin antreman esnasında hasarlanmış kaslarını onarmıyıcaktır antremandan sonra kesinlikle protein almalısın aksi taktirde kas yıkımı olucaktır. antremandan önce ise protein + karbonhidrat şeklinde bir kombine yapman lazım çünkü antreman esnasında yüksek ağırlıklara girip kendini zorlaman için enerji lazım olacaktır.

bunlar benim düşüncelerim. başarılar :)

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bu boya o kilo az bile.

Sayfayı Paylaş