Yaş 17 Nitrikoksit Alma İsteğim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ogulcan951 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ogulcan951

ogulcan951 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumdaki başlıklara baktım kendi başlığıma benzer bir başlık bulamadım eğer varsa şimdiden özür dilerim.

Ben 8 aydır vg yapıyorum. Fakat ilk 4 ayı kilo vermekle uğraştığımdan dolayı çok fazla vg giremedim. Şimdi vg yapıyorum. ON Whey Gold Standard kullanıyorum nitrikoksit kullanmaya karar verdim fakat damar çatlamasına vb. sakatlıklara sebep olabilir mi merak ediyorum.

Uzun süreli ileri düzey antremanları çıkartabiliyorum.
    Kaldırdığım ağırlıklarla ilgili bilgi vereyim.

bench press 70kg 5set x 6 tekrar girebiliyorum
    barbell curl 44kg 5 set x 8 tekrar girebiliyorum
    cable row 95 kg 4 set x 8 tekrar girebiliyorum
    kaldırdığım diğer ağırlıklarda buna oranla değişiyor.

Verdiğiniz Bilgiler İçin Şimdiden Teşekkürler.bench_O

2. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Dozajında kullanırsan zararı olacağını pek sanmıyorum ama gerek yok bence erken daha nox ürünleri için senin bileceğin iş tabi ama damar çatlaması falan olmaz

3. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Ya bende düşünüyorum bi nano vapor falan hocayla konuştum şu an ihtiyacın yok dedi ama, benimde aklımda yok değil hani :)

4. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    kiloluya animal cuts zayıfada n-large 2 :)))
    n.oksit ve testesteron arttırclar bnce 24yasndan snra kullanlmalı zaten genç yasta hayvan gıbı enerjmz var bende jack3d ve xplode kullandım 20 yaşndaym ha etkısını aldım ama olmadıgındada pek fark yoktu .gnede bir superpum250 olablr dıorum :))

damar çatlamasıda ılk senden duydum kutu uzerındekı dozajları aşma bışey olmaz ne kımsede duyulduı nede goruldu ;)

Jacoburak bunu beğendi.
  5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    17 yaşındasın gelişim çağındasın zaten vucudun gelişmeye açık. Ve 4 kilo verme 4 ayda vucut geliştirme yapıyorum diyorsun. Yani vucutunda şuan gelişme durmuş değil yada kilo artırma sorunu yaşamıyorsundur. Ve whey protein kullanıyorsun no ürünlerinden önce amino asit bcaa glutamine creatin gibi ürünler kullan. Onlarla performansı artırmayı dene ben senin yerinde olsam no dan önce creatin takviyesi denerim ki zaten kullanmasanda vucutun gelişecektir

Jacoburak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş