Yaş 17 - 2 Aylık Evde Çalışma + Kırgız Genetiği

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve asyali tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asyali

asyali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.

Evde şınav + barfiks + dips + dumbell yana açma hareketleriyle çok kısa sürede çok büyük bir değişim yaşadım. Hiçbir şekilde protein tozu, steroit gibi ek maddeler kullanmadım.
    Boy: 1.77
    Kilo: 71
    Spordan öncesine ait bir fotoğraf yok ancak betimlersem sadece karnımda ve kollarımda biraz kas vardı, 67 kiloydum.

bodyforumtr.jpg bodyforumtr2.jpg

2. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Evet Genetik bu işin kilidi maalesef. Birisinin 3 ayda yaptığını diğeri 1 ayda yapabiliyor. Before olsaydı daha iyiydi tabi, neyse atletik ve orantılı bir vucudun var. Devam etmeni tavsiye ederim, ama belli bi süreden sonra ilerleme durabilir.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş