Yaş 16 Yardımcı Olursanız Sevinirim Tavsiye SUPLEMENT

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JordanTolga tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JordanTolga

JordanTolga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy : 180
    kilo : 68

Profesyonel Olarak Basketbol Oynuyorum. 1 Temmuzda Büyük Bir Basketbol Takımının Seçmesine Kabul edildim. Hocalarımla Konuştuğumda dedikleri şey şu ; " Yeteneklisin fakat Bu Vücutla Seni Büyük Takımda Oynayan Oyuncular Ezerler " . Yardımınıza İhtiyacım var.
    Kilo Olarak standart kilodayım ama vücuduma bakıldığında çok zayıf , ezik ( basketbol adına ) biriymiş gibi gözüküyorum . Basketbolcu Fiziğine Kavuşmam lazım Kısa bir sürede sıkı bir çalışmayla. Size Sorum şu ; Göğüs ve Kol Kaslarıma Hacim Kazandırmak için , Omzuma Hacim Ve Yapı Kazandırmak için Antremanlarımı Hangi suplement ile desteklemeliyim ? Yardımcı Olursanız Sevinirim .

2. JordanTolga

JordanTolga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. newbiess

newbiess Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni basliyacaksan supplement gereksiz yediklerinle karsilayabilirsin.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

JordanTolga bunu beğendi.
  4. JordanTolga

JordanTolga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yeni Başlamadım , 3-4 aydır çalışmaktaydım tam düzenli olmasada , 2 yıldır da düzenli basket antremanı yapmaktayım. Hacim kazanmamda hangi suplement daha etkili olur ?

5. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    hacim icin supplementten once beslenmene dikkat etmelisin. komplex karbonhidrat ve protein icerikli bir diyet, buna bagli agirlik calismasi ve sonrasinda dinlenme sana hacim kazandiracaktir. illa supplement tavsiyesi istiyorsan oncelik whey olmali.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

JordanTolga bunu beğendi.
  6. JordanTolga

JordanTolga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumun İçin Teşekkürler , Bende Whey almayı planlıyodum. Seçmelere 3 Ay zamanım kaldı. Sizce bu süre yeterlimi Karbonhidrat diyeti ve whey takviyesi ile hacim kazanmaya ?

Son düzenleme: 22 Mart 2014
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hacim kazanmak deyimi bu sporda tüm vücut düsünülerek kullanilir sizin yazdiginiz gibi kol omuz biceps e hacim istiyorum basketbol icin onlar lazim diyemezsiniz,hacim istiyorsanizda vücudu bir bütün olarak düsünüp bacak da dahil tüm vücut icin hacim almalisiniz.unutmayin zincir en zayif halkasi kadar dayaniklidir.

sthammer bunu beğendi.
  8. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    3 ay cok kisa bir sure. cok duzenli sekilde calismani yaparsan illaki degisikligi hissediceksin ancak yeterli olmayacaktir. daha uzun sure ve disiplinli devamlilik gerekli. bahsedildigi gibi kollar ve omuzlardan iyi bir bacak gerekli iyi sicramak icin.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. JordanTolga

JordanTolga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bacak kasları için tüm takıma koç farklı bir çalışma uyguluyor , Bacak kaslarım çok kuvvetli ve hacimli zaten. Fakat vücudun üst bölümü çok zayıf duruyor. Dediğiniz gibi tüm vücut için çalışmaktayım şuanda , fakat hacim kazanması gereken yer üst vücudum. 3 ay kısa bir süre fakat disiplinli çalışsam beslenmeye de dikkat etsem Whey ile antremanları desteklesem , 3 ay sonunda vücut biraz daha güçlü , yapılı durmaz mı sizce ?

Sayfayı Paylaş