1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 16 , vücut hakkında önerileriniz ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tahayasinaslan tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tahayasinaslan

tahayasinaslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar , abilerim ;
    Yaşım 16 , 4-5 ay arası bu sporla uğraştım ve yaz geldiği için biraz üşendim ve yazın ara vermeyi düşündüm hem maddi durumu güçlendirmek için , hem de gelecek seneye daha bir arzulu başlamak için .

Lisede okuyorum , okuldan sonra staja gidiyorum ve stajdan sonra hemen eve gelip hazırlanıp saat 19.00 gibi salonun yolunu tutuyordum . Tabi bu bende bir zaman sonra çok fena bir şekilde yorgunluk yaptı , üstüne bide sınavlar vs.eklenince iyice boşladım bu 4-5 ay arasında .

Ancak bu yazın kendime bir söz verdim . Eylül başında spora düzgün! bir şekilde başlıcam ve gerçekten iyi bir vücut olana kadar devam edicem.

Boy : 1.80
    Kilo : 64

Resimleri daha demin çektim , pek net değil kalitesi ama yinede yükliyim dedim

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    vucut genel olarak ıyı
    yazın sınav çekebılrısın cıft dumbell al bı ucuz ztn formunu korumak amaclı arada yap ıstersen

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Evet vücut iyi boşladığın zamanlar evde boşlama 2 dumbell 1 bar al.
    Barfiks,şınav,mekik takılırsın.

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. HULKİNKUZENİ

HULKİNKUZENİ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüslere ağirlik vermelisin boyun güzel kilon düşük kilo al biraz en az 75 ol ama bunu yağsiz kas kütlesinden almaya çaliş yoksa vücüdün kötü bir hal alir omuzların biraz dar gibi onları genişlet ama genel olarak iyi

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. thundery

thundery Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Kutle calismalisin tabi oncesinde kuvvet :) kilonu 80 civarina cikarman gerek.

6. tahayasinaslan

tahayasinaslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    75,80 kilo çok fazla değilmi ? Kilo aldırıcı kullanıcam ama benim hedefimde 68-70 kilo arası vardı ?

Göğüs çalışıyorum , hatta vücudumda en fazla göğüse ağırlık veriyorum ama bir türlü geliştiremiyorum buda bende sinir oluşturuyor , insan kendi kendine diyor , bu kadar çalışıyorsun ama göğüsün haline bak .
    Ek besin olarak 1 ay protein kullandım

Bide kısa zamanda etkisini göreceğim bir kilo aldırıcı tavsiye edebilirmisiniz ?

Son düzenleme: 4 Temmuz 2012
  7. thundery

thundery Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece 1 bolgeye odaklanma.Gogusun gelismesi icin kuvvetli bir triceps ve omuz gerekir. Goguse agirlik vermek gogusu gelistirmez kilo almani da saglamaz :) . Bacak antremanlarini aksatma (kilo artisi nispeten daha fazladir) 80 kilo cok degil. kilodan korkma ayda 1-2kg almak saglikli , bir ayda 10 kg almak gereksiz kalbi zorlayan ve dogal olmayan birsey. Gereken sey SABIR. 180 boy 90-100kg da bile tam dolmayabilir.64 ten 80 e 1-1.5 yilda cikmak zor degil ve onerilen sey de bu :).
    Iyi bench_O lar
    oneri:creatin alabilirsin. Bir zarari yoktur. Aldigin karbonhidrat seviyesini yukselt.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş