1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 16 Ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve SMHYLMZ74 tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SMHYLMZ74

SMHYLMZ74 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Öncedende konu açmıştım ama yeterli sayıda fotoğraf yükleyememiştim.5 kg'luk 2 adat dambılım,şınav ve mekikle evde çalışıyorum.Ramazandan sonra spor solonuna başlıycam artık.Önceki konumdada belirtmiştim kilo sorunum var diye bu sorun hala devam ediyor.1.75 boyundayım 60 kg ' yum.Hala alamadım kilo.Diğer bir sorum ise bicepsimi geliştiremiyorum.Bunun nedeni sürekli 5 kgle çalışıp ağırlıgı arttırmamam mı yoksa gerekli kiloya, hacime sahip olmamam mı ?

Ekli Dosyalar:

2. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    bicepste altın kural yüksek ağırlıktır kanımca evet 60 kilosun biraz az ama senın ıcın aynı zamanda avantaj spor salonunda herşey düzelecektir eminim ilk işin 2 tane 10 2 tane 12.5 dumbel almak olsun güzel vucut tebrik ederim

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    bicepsimi geliştiremiyorum demişsin sebebini kendinde biliyorsun 5kg gibi düşük bir ağırlık biceps calısması için yeterli değildir, 8-10-12-15 kg ağırlıklarına ihtiyacın var doğru biceps-triceps antremanları için. spor salonu daha faydalı olabilr ama evdede fit bir vücut yapmışsın, başarılarının devamını dilerim. (bende 17 yaşımdayken evde baslamıstım vücut geliştirmeye)

4. SMHYLMZ74

SMHYLMZ74 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Aynen sırt-omuz-bacak ağırlık veremedim.

Sayfayı Paylaş