Yaş: 16 Boy: 169 Kilo: 55 / : Boyumu Uzatmak ve Kilo Alma için Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fkn95 tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fkn95

fkn95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba,
    Foruma yeni katıldım yeni olarakta bu bölüme soru açıyorum:

Doğum Tarihim: 28 Haziran 1995 Yani 16 ya girdim
    Benim Boyum: 1.69 - Benim Kilom: 55
    Babamın Boyu: 1.68 (Aynıyız yani) - Babamın Kilosu: 78
    Annemin Boyu: 1.64 (Benden Biraz kısa) - Annemin Kilosu: 64

Genetik Boyum: 172,5 Olacakmış
    (Anne ve baba boyu toplanıp 13 eklenip 2 ye bölününce bulunuyor)

(Anne babamın boy ve kilosunuda yazdımki genetik boyumu bilin yardımcı olur diye)

Kendimi anlatayım öncelikle:
    Eskiden orta okulda fln gayet iyiydi boyum okula göre ne cok uzun nede cok kısa orta boydan biraz daha yüksek boyluydum bi sıkıntım yoktu, yemek seçerdim
    (patlıcan,brokoli,ıspanak,yogurt,peynir,domates,biber,balık,kabak vs.. yemezdim)
    daha çok (köfte,et,tavuk,döner,fastfood ürünleri, papates yemeği ve kızartması,pilav,kurufasulye,taze fasulye vs.. yerdim)
    Tabiki son 1 senedir bazılarını azda olsa zorlada olsa az az yedim ve suan lise 2ye geçtim 16 yasındayım ve her yemeği yiyorum sevmesemde suyla muyla artık yiyorum gelişmek için günlük yemek planı altada yazıcam eksik fln varsa tamamlarsınız neyse.. Lise 1 e geçtiğimde sınıfta 22 erkek vardı anadolu lisesi ve 22 kişiden boy olarak 4 sıradayım siz düşünün genelde 2 3 arkadaş 4 5cm fark var diğerleriyle 15 kişiyle fln baya fark var yani 1 karış diyebilirim..

*Boyum uzaması için neler yapıyorum:
    Yaz boyunca haftada 2 gün sabah 8-9 arası 1 saat yüzme kursuna gidiyorum yüzmeyi biliyorum ama gelişmek için ve teknik ögrenmek için.
    Haftada 3-4 gun en az 30dk en fazla 90dk basketbol fln oynuyorum.
    Evde her gün zıplıyorum bir yere zıplıyorum deymeye calısıyorum 20 30 kez bazen daha fazla.
    İzmire gittik ve tatilden donduk Ek olarakda bir ek kikboks,vücut geliştirme vs gibi bir spora gideceğim.
    Her türlü yemeği yiyorum.

*Hem kilo almak için gelişmek için ve boy uzaması için yemek tablom:
    Haftanın en az 4-5 günü haşlanmış yumurta yiyorum
    Haftanın her günü peynir ve yoğurt yiyorum
    Haftanın en az 4-5 günü Ton Balığı 1 Konverse (Dardalen ton yağlı)
    Haftada 1 gün normal balık kefal hamsi fln onun gbi bir balık yemeye calısıyorum
    Bunların harici ara ara bal,pekmez vs yiyorum.

Ek Olarak neler yemeliyim ?
    Ek olarak doktora gidip hormon hapı surubu vs almalımıyım?
    Ek olarak doktara görünmelimiyim?
    Ek olarak hem boy hem kilo hemde biraz yapılanmak için egzersiz veya vucut geliştirmeye vs gitmelimiyim ?
    Vede KIMI Boy uzatıcı vs almalımıyım uzamax vs.. ?

Yanlışım veya dogrum varsa herhangi bir yemeği arttırmam gerekliyse boyumun uzaması için özel bitkili uzatan formuller fln var ise, hangi sporu daha fazla yapmalıysam hangi egzersizi yapmalıysam hepsini yararlı olacak HERŞEYİ yazarsanız ÇOK ama ÇOK SEVİNİRİM DUA ederim.

yardımlarınızı bekliyorum ve bu yazdıklarımı yaklasık 1 haftadır yapıyorum ve sizce bu saatten sonra boyum Kaç cm uzar ? en fazla boyum kac cm olur ? Sakal fln cıkmadı var ama sarı-siyah arası belirgin değil yani adam akıllı sakal cıkmadı. ek olarak eklemek istedim.

2. bodykinq34

bodykinq34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbuL/SancakTepe
    kilo aLdıRıcı toz kuLLanmanı tavsiye ederim suplement fiRmaLarında buLunuR.

Sayfayı Paylaş