Yaş 16 boy 1.75 kilo 62

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve The_philosopher tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. The_philosopher

The_philosopher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar yaşım 16 boyum 1.75- 1.76 kilom 62.Karın kaslarımı sıkıp karnımdaki etleri aşağı doğru indirince baklavaları görebiliyorum.Hiç kendimni kasmadan görünmesini ve karnımdaki yağları atmak istiyorum.Bulunduğum bölgeden dolayı spor salonuna gidemiyorum.Evde dumbellerim var.Ne şekilde çalışırsam bu yaza kadar sonuç alabilirim.Tavsiyelerde bulunun.ne şekilde besleneyim.Yardımlarınız için teşekkürler.

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sorduğun soruyla alakalı 341234234 tane konu ve mesaj var forumda. Bir aratırsan forum ihya eder seni.

3. The_philosopher

The_philosopher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş sırf sen bu mesajı yazdın diye kimse mesaj atmamış.Arattırdım ama sonuçlar beni tatmin etmedi.Amacım tartışma çıkarmak değil.Konu gereksizse yöneticiler halleder.Şu anda kilom 60'a indi.Bana bir beslenme programı lazım.8.30 da okulum başlıyor.12.00 öğle arası ve 5 de geliyorum.Sabah neler yiyim.Öğlen ne yiyim.Okulda neler atıştırabilirim.Yardım bekliyorum hala.Teşekkür ederim.

Not:Yakın zaman resim koyucam.Ama evi tanıyan çıkarda dışarda benle dalga geçer diye çekiniyorum :)

edit: Amacım şurdaki adam gibi olmak.Bruce lee gibi aşırı derecede parçalı olsun istemiyorum.Ama baktığın zaman sert görünsün ve baklavalar ortada olsun.Yarın resim koyucam.

http://smilaforum.org.ua/userpix/1683_david_belle_1.jpg

Son düzenleme: 21 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş