Yaş 16 Başlangıç Tavsiyeleri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DoganKayhan tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DoganKayhan

DoganKayhan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    16 yaşındayım 1.90 boyunda 64 kiloyum vücudumda yağ namına hiç bir şey yok vücuduma şekil vermeye başlamak istiyorum 3 kardeşiz 2 abim var kick boks alanında dereceleri var genetik olarak uzun ve iriyiz uzun bir süre yılmadan çalıma sürecine gireceğim protein vs neler kullanmam gerekiyorsa yazarmısınız abilerim taraftar değil yardımcı olmuyorlar size muhtacım kas şişirmek istemiyorum güç kazanmak istiyorum çok sağlam bir yapıda olmak istiyorum salona başlama imkaanımda var
    Ölçülerim : Yaş 16, Boy 1.90, Kilo 64, Göğüs 90, Omuz 109, Kol 30, Bilek 17 hiç ağırlık elime almadan çabasız ölçülerim
    ve belki önemlidir genetikten dolayı abimin ölçülerinide yazayım
    Yaş 31,Kilo 109, Boy 197 Kol 46, Göğüs 122, Omuz 143, Bel 88 Kick Boks Türkiye 2. ligi kazandı ve 7-8 yıldır bu işle uğraşıyor bu kadar olmak istiyorum aşağılık psikolojisiyle yetişmiş bir bireyim çevremde bana güç konusunda kafa tutacak nadir yaşıtım olmasına rağmen evde bir hiçim ve bu kaideyi değiştirmek istiyorum hani bazı aileler vardır çocugunun iyi bir liseye gitmesini ister bizde o yok fen lisesi 3. sınıf öğrencisiyim ama abilerime verilen değerin 4 ye 1 ini göremiyorum lütfen yardım edin

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Yukarıdaki linkte yeni başlayanlar için antrenman, beslenme, supplement kullanımı ve temel konularla ilgili başlıklar mevcuttur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş