1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 15 Boy 1.85 Kilo 65 - 1.5 aylık düzensiz çalışma Eksiklerim neler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DavidGuetta35 tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. DavidGuetta35

DavidGuetta35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    1.5 aydır Düzensiz Çalışıyorum Bicepse Daha çok önem verdim Spor alt yapım var altayda altyapıda Futbol Oynuorum Görüşlerinizi bekliyorum.thums:

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      22,4 KB
      Görüntüleme:
      787
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      20,7 KB
      Görüntüleme:
      792
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      37,7 KB
      Görüntüleme:
      737
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      18,7 KB
      Görüntüleme:
      681
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      25 KB
      Görüntüleme:
      681
  2. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba DavidGuetta35

Gayet yağsız bir vücuda sahipsin, bodybuilding yapacağım diye yanlış beslenmeler ile hacim almak adına yağlı bir kütle elde etme yanlışına düşme. Forumdaki beslenme programlarından da yararlanarak bir spor salonuna yazılırsan güzel bir beslenme programıyla mevcut yağ oranını az çok koruyarak kütleni arttırabilirsin. Boyuna göre kilon az geldi bana, tabii ki futbol oynamandan ötürü böyledir. Oynadığın mevki nedir bilmiyorum ama defans veya forvet isen hr halükarda sana kütle gerekecektir. Söylediğin gibi Altay'da oynuyorsan antrenörlerin sana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

3. DavidGuetta35

DavidGuetta35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle Görüşleriniz İçin Teşşekkür Ederim .. Mevki` M Stoper Kilo alma programını Takım Antrenör ` ümden aLdım .. Evet kilo almaya ihtiyacım var birazda olsa alıcam . Haftaya Salonuna yazılmayı Düşünüyorum

4. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    çok çok zayıfsın.Hem kas hem da yağ kütlesine ihtyacın var bence.Burda biyerde okumştum.En iyi kas gelişimi hafif yağlı vücutlarda oluyormuş.Dediğim gibi hem kasa hem yağa ihtiyacın var.(bence)

5. the-imam

the-imam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vucudun bi b.ka benzemiyor amacını anlamış degilim

6. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen edepli olunuz.

vücudun kaslansa ve biraz kilo alsan çok iyi olur..vücudun aynı benm vücudum gibi..yakında fotolar ekliyecem..

DavidGuetta35 bunu beğendi.
  7. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Neren tam ki, şurası eksik diye belirtelim?

8. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bence morelini bozma haddini aşmış eleştirilerede kulağını tıka tavsiyem en önce çok iyi beslenmen gerekiyo karbonhidrat ve proeteini aynı anda artırmanı öneririm bide temel egzersizlere ağırlık ver özellikle bençpres, military pres,bar crul,squatıda önercem ama futbol oynuyomuşun hocana danış bide hareketi iyiöğren

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:33 ----------

az kalsın unutuyodum yeni başladığın için söyleyebilirim ağırlıklara saplanım kal ma bence barfiks şnav mekik özellikle şnavın değişik versiyonlarını dene hem sakatlanma riskleri azdır hemde vücuda bi temel ve güç kazandırır

9. degirmenciemrah

degirmenciemrah Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Bence eksiği kendin söylemişsin aslında. Body disipilin işidir bir plan ve programa göre antremanlarını yönlendirmen gerekir. Düzensiz çalışmayla elde edeceğin düzensiz bir vücut olur. Bu konuda bilgisine güvendiğin işinin ehli bir antranörle konuşman daha faydalı olur.
    Kolay gelsin

10. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yapılan en büyük yanlış ki bunu yeni başlıyan herkes yapar:1 yıl geçmeden vücut hakkında yorum bekleme.Öncelikle bir vücudun yorum alabilmesi için onun V.G yaptığının söylenmeden anlaşılması lazım.Yani az çalışma yemesi lazım vücudun.Senin vücudun zayıf bir genç vücudu.

11. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ben sana bir beslenme programı önereceğim belki işine yarar bunu SCHWARZENEGGERXXL adlı üyemizin bir yazısında gördüm bend şu an bunu uyguluyorum:

Kalkış : Pekmez ya da bal ve 20-30 gram kadar lor peyniri. (Gece boyunca yükselen kortizolü kesmek ve kana çabuk karışacak proteini sağlamak için)
    30 dk sonra: 2 tam yumurta + 2 yumurta beyazı + 50 gr lor peyniri omlet + 1 dilim kepek ekmeği
    Öğle yemeği:
    100-150 gr tavuk ya da kırmızı et + bir porsiyon pilav (mümkünse esmer pirinç ya da bulgur)
    Ara öğün: (2-3 saat sonra)
    Öğle yemeği ile aynı tür beslenme, vakit bulamıyorsanız yanınıza aldığınız bir tane konserve ton balığı ve 1 dilim kepek ekmeği.
    Eve gelince:
    bir porsiyon pilav içine 50 gr kadar lor peyniri.
    1 saat sonra antreman
    Antremandan hemen sonra:
    50 gr lor + bir bardak meyvasuyu
    30 dk sonra:
    4 beyaz + 1 tam yumurta omlet + 1 dilim kepek ekmeği
    Yatmadan önce:
    50-60 gr yağsız beyaz peynir (casein için)

12. DavidGuetta35

DavidGuetta35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    1.si İyi Yorum yapan arkadaslara teşşekkürlerimi sunuyorum . Diğer arkadaslara gelicek olur ise bu benim evdeki tek basıma calısmam ne çeşitli makineler altına giriyorum nede baska bişey .. 2.si Vücudum birşeye benziyor demedim veya kendimi övmedim o yorumu yapan arkadasa cevabım all thanks .

13. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA

Eğer buraya fotolarını koyuyorsan, kotu yorumlarada açık olacaksın. Ayrıca hiç bir temelin yokken nerelerim eksik diye foto eklemen zaten senin hatan. Önce araştırıcaksın ne yapmam lazim diye, nasıl beslenmem lazım diye, en az bi 5-6 ay geçicek ki ondan sonra foto ekliyeceksin. Çünkü su anda ortada yorum yapılacak bir fotoğraf yok.
    Al seni bi aramadan kurtariyim; Flexor Hocanın Evde Dumbbell ile Çalışma Programı https://www.bodyforumtr.com/vbforum...8567.html?t=8567&highlight=evde+%E7al%FD%FEma

14. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    enseni neden kapadın tanımasınlar diyemi çokmu karakteristik yani gerçekten hayretle izliyorum bazen insanları. ayrıca vucudun zayıf yemek insani bir eylemdir bilgilerinize arz ederim.

15. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yazmakta insanı bir eylemdir. Bazıları bu tür ince ve basit bir insanı eylemi bile yerine getiremiyor.
    Bu konuda çok şaşırtıcı mesajlar forumdaki saygı ve seviyenin azalmaya başlıdğını gösteriyor.

Özelliklede yardım konularında destek olmak yerine, az da olsa elinde var olan bilgiyi baylaşmak yerine iyice kösteklik ediliyor.

16. youb3kyou

youb3kyou Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun kötü olmuş kardeşim biraz protein al kütleni arttır

17. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyi bir beslenme ve iyi bir çalışma ile kütle alabilirsin forumu araştırıp,çevrendeki bilgili hocalardan yardım alırsan iyi bir vücut ortaya çıkabilir.

Sayfayı Paylaş