Yaş 15, Boy 1.62, Kilo 56

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve XxAcuNxX tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yaş:15(doldurdum)boy:1.62 kilo:56 kol:29 bacak:46 göğüs:nasıl ölçülür bilmiyorum. 1 aydır bu sporla ilgileniyorum.Göğüsümde büyük bir gelişme var ama göğüs uçlarımın çıkık olması beni rahatsız ediyor.
    1.soru:Bu zamanla düzelirmi?ergenliktenmidir?
    2.soru:Düzenli futbol oynuyorum ve bacaklarım üst tarafa göre çok orantısız bacaklarım çok kaslı ve hiç yağ yok gibi bacak çalışmalımıyım?
    3.soru:Şimdi benim anlayamadığım ne bulursam yemelimiyim diyetmi yapmalıyım göğüs ve kol çalışıyorum şuan karın çalışırkenmi diyet yapmalıyım? karnımı en son çalışmayı düşeniyorum.

2. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    başlığı değiştiremedim

3. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Birinci sorunu cevaplıyayım. Aynı sorun tamda senin yaşında bendede vardı. Göğüs uçlarım şiş ve çıkıktı. Bu beni deli ediyodu denize girerken bile zor soyunuyodum rezil olacam diye. Bir muayne oldum bir deterjana alerjim çktı o yüzden oluyor dediler. Bıraktım o deterjanı kullanmayı. Ama zamanla kendiliğinden geçti şimdi o deterjanı kullanıyor annem bişe farketmiyor. Geçiyor yani takma kafana

XxAcuNxX bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş