Yaş 14 Fotograflarım ( Yorumunuzu Eksik Etmeyin Lütfen )

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mF tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    14 Yaşımdayım Boy 1.71 Kilo 70 . Hayatımda Hiç Salona Gitmedim . Evde Şınav + Mekik le Bu kadar yaptım . Eksiklerimi Soylersenız Sevinirim :)

Ekli Dosyalar:

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bence yaşına ve ev çalışmasına göre süper çalışmaya devam ettiğinde yavaş yavaş sağlamlaşmaya başlamışsın 17 gibi de body ye başlarsan kimse tutamaz başarılar .

3. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür Ederim . 16 - 17 Yaşına Dogru Salona Gitmeyi düşünüyorum zaten de su on vucudumdan bıraz yag yakabılsem keske :)

4. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar acele etme ne kadar yağın var zaten kardeş yani sen normal çalışmana devam et üstler arttıkça alt azalır zaten sıkıntıya sokma kendini.

5. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Azmin için tebrik ederim. Birde bu tür kültür fizik çalışmalarının yanında sana tavsiyem bol bol yüz, fırsat buldukca basketbol oyna. Belirli bir düzende yürütemem diyorsan bi kulübede yazılabilirsin. Hem aynı zamanda yağlarınlada savaşmış olursun fenamı, hemde vücudunu bu saatten sonrada genişletebileceğin kadar genişletmiş olursun. Büyüme evresi kapanmasına belkide 4-5 sene var az mı ? İyi sporlar....

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bence cok iyi olmuş hic yag derdin olmamalı gayet güzel salona gidene kadar da evde şınav konusunda baya bi usta olursun diye düşünüyorum:)

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Tebrikler Bu Yaşta Spora Önem Göstermen Bile Başarıdır.Vücudun Şekillenmeye Başlamış Sorun Gibi Görünecek Yağ Yok Vücudunda Sen Çalışmana Devam Et;) Başarılar

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sana tavsiyem bu sitede forumu birazcık oku ve araştır bilgileri gözden geçir.Çünkü yararlı bilgiler çok bilmediğin şeyleri öğrenmeni sağlıycaktır.Birde sadece şınav , mekik yaparak dar kalma yani genişlet programını.Napabilirsin düşün bi istediğin vücudun bilmediğimden tamamen bir yorum yapabiliyorum.Ama kendini geliştirmek için şınav çeşitlerini biraz araştır , mekik ile kalma sadece evde yapabileceğin hareketleri öğren en başta yapıcağın iş sadece karın kasları değil bütün vücudunun neresi olursa olsun evde yaparak gelişebileceğin hareketlerin listesini yapmak bunlardan bir program oluşturmak olucaktır.Alet bişey demediğin için böyle yazdım böylede yapılır spor yapılmaz diye birşey yoktur.ama haftada 1 gün en az cardio yap (çık dışarı hava güzelse boş alanda 30 dk koşu)vbz..Basket oyna , futbol oyna , yüz vbz.Şeyler sana yardımcı olur ama oluşturduğun programa uygun çalışman sana ayrıca yarar sağlıycaktır.

9. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    şu aralar pek yuzme veya basketbol oynama ımkanım yok maalsef :( fakat seneye polis kolejine gitmeyi düşünüyrum . orada yuzmeye falan baslayacagım . mesaj attıgın ıcın tesekkurler :)

Sayfayı Paylaş