:( Yaşımdan küçük gösteriyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve planarya tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. planarya

planarya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 23 yaşındayım ama 18-19 yaşında gibi gösteriyorum. Acayip kompleks yapmış durumdayım.:confused: Sakal da fazla yok yani bırakınca güzel durmuyor seyrek.

Yaklaşık 1 ay önce VG'ye başladım.Haftada 3 gün gidebiliyirum işten dolayı. Bu ********** gibi yerlerde satılan ürünlerden denemek istiyorum. Aklımdaki ürün UNİVERSAL NUTRİTİON GH MAX(growth hormonu salgılattığı için). Daha iyi bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Yalnız yurt içi olursa iyi olur. Gümrük sorunu varmış. Para da çok sorun değil. 150 ytl bütçe ayırabilirim.

Boyum 175 kilom 66. Boyumdan ve kilomdan memnunum aslında. Öyle çok fazla kas vücüt yapmak gibi bir amacım da yok. Dediğim gibi tek sıkıntım küçük gösterme ve sakal. Bunların üzerine yağunlaşan bir ürün ya da herhangi bir şey tavsiye edebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim...

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    14 yaşımda jilete vurmaya başladım özentilik işte o yaşlarda güzel birşey zannediyordum şimdi kulagımda bile kıl var :D küçük göründüğünüzden şikayet etmişsiniz yagsız büyümek için ideal ürünler gainerlerdir forum gainet bölümü var ordan bakabilirsiniz weider megamass 2000 önerebilirim bir arkadaşım kullandı sonuç tatmin edici gerçekten sağlam beslenme+gainerla 1 2 ayda müthiş kilolar alabilirsiniz saygilar

4. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    yalnız deilsin kardeşim aynı sorundan bendede mevcut yaş 23 görüntü 18 bile deil artık gömlek saat saçlar fln büyütmeye çalışyorum ancak olmuo.En ters olan çok çok ufak kızlar gelip yazmaya kalkıo.

nasri bunu beğendi.
  5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    öle demeyin ya bende küçük gösteriyorum amqa büyük yaşıyorum 22 yaşındayım 18 19 gösteriyorum ama sorunca küçük gösreriyosun ama 26 28 sin diyolar baya bi çelişki war ama yaşam tarzıyla doğru olantılı + bide babyface modası war bu sralar baya avantaj

6. planarya

planarya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim sorunum kilo almak değil ki? tam olarak benim soruma yönelik bir çözüm yok mu? büyüme hormonu ya da sakal için protein falan??

7. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 23 olmuş sakalın çıkar yada çıkmaz diyemiycem fakat yüz hatların değişmez malesef

8. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Bunun neresi kötü ki ben de öyle gösteriyorum elin-yüzün düzgün demekki. Sakal konusu doğru traş olabildiğinde keyif ama çoğu kişi için işkencedir yani keşke çıkmasa :) Genelde 16-17dekiler çıkmasını ister. Çıkınca da bıktım kesmekten diye küfür eder. Özellikle askerde zor iş :D Spora devam ettiğin sürece 50 yaşında da 35 gösterme ihtimalin yüksek küçük göstermek bence iyi hele ki o yaşlarda daha iyi olacak.

9. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Askerde o sakal çıkmadığı için çok dua ediceksin sabahın 5inde buz gibi suya jileti tutup yanağına deydirince kızgın sulardan serin sulara atlamak nası oluyomuş insan anlıyor.Diğer yandan sıkıntını anlıyorum ama 30lu yaşlarda da herkezin sana imreneceğine adım gibi eminim.40ına kadar evlenmeyip hayatını yaşayabilirsin.Şu an dezavantaj gibi gözüksede ilerdeki yaşlarda maddi imkanlarında güçlendikçe inan bu avantaj haline gelicek ve istersen çokda güzel bi şekilde değerlendirebileceksin diye düşünüyorum.Dışarıdan hormon takviyesinide bana kalırsa uygulama istenmeyen sonuçlar olabilir.

sohbetseli bunu beğendi.
  10. planarya

planarya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için teşekkür ederim.

Şöyle sorayım o zaman: Büyüme hormonu salgılanmasını arttıran suplementler içinde en iyisi hangisi?

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bendende bır tavsıye..Sanırım buyume hormonu alınca sakallarının cıkacagını sanıyorsun..Benım bıldıgım kadarıyla boyle bır durum yok..Sadece bunun ıcın alıyorsan hıc alma..Boyunuda uzatmaz bu yastan sonra yuzunun hatlarınıda degıstırmez sakalda cıkarmaz..

Yanlıssam duzeltın..

12. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    24 yaşındayım 17 gösteriyorum. Sakalım da yok köse de değilim.
    5 senedir vücut geliştiriyorum. Çeşitli hormonlar da kullandım. Hala sakalım yok.

13. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 27 yaşındayım gören en fazla 24 sün diyor hatta 2O yaşında sananlar var ... şaşırıyorlar 27 diyince... moralim mi, bozulsun düzelsin mi anlamadım :( yani 27 yaş olunca yaşlandık mı oluyor?!?!?! daha hiç hayat tecrübem yok çok az yani! :-(

14. |BAZUKA|

|BAZUKA| Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 18 yaşındayım baya zayıfım 14- 15 gibi gösteriyom.. ama normaldir ben pek iyi beslenemiyorum.

15. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    keske hic sakalım olmasa

16. ApocalipY

ApocalipY Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    sakalımız varda ne oluyor sanki kız arkadaşımız traş olmadan öpmem diye takla atıyor.Bırak sakal falan fasa fiso :D

17. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    30 unuza gelin 25 göstereyim diye çabalıyacaksınız

18. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bende 17 yaşındayım ama boyum 1.96 sakalım var ve geniş omuzlu olduğumdan 20 diyolar yani büyük gösteriyorum diyolar ama aslında bu o kadarda iyi birşey değil ilerki zamanlarda daha genç göstermek için çaba sarf ediceksin ayrıca sakal kadarda kötü bir şey yok bir yerden sonra çıkmasın diye dua ediceksin kesmesi ayrı dert çünkü:(

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    MERAKLI haklı..ilerde yaşınızı küçük söylemeye çalışacaksınız hele bi 30'a gelin..:)

20. AntiArab

AntiArab Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    <<< 17 yasındayım resimdeki benim bana en az 26sın diolar... keske yasımdan kücük gösterseydim.. 40ıma gelince brad pitt gibi genc olamayacakmıyım aman tanrım

Sayfayı Paylaş