Yaşım 16 hep bir yerde hata yapıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Umut1912 tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Umut1912

Umut1912 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler , forumu uzun süredir takip ediyordum , vücut geliştirme ile ilgili her türlü yazımda en başta çıkan siteydi zaten. bugün itibariyle kayıt oldum çünkü ; spor salonuna başlıyorum 10gün gidiyorum hevesli bir şekilde. beslenmemede dikkat ediyorum. fakat 10gunun sonunda hiç birşey değişmiyor , aslında benım isteğim kilo vermek , kas yapmak. Çok şey okuduğum için forumlarda hep kafam karışıyor. başla bırak başla bırak. vede onceden cok antıbıyotık kullandıgımdan göğüslerde jinekomasti var , şimdi konum jinekomasti değil BESLENME.

Burdan arkadaşlarıma , abilerime sorum kendime hazırladığım beslenme programında hatalar var mı , değiştirilmesi gereken yerler varmı .
    DİP NOT: OKULDAYKEN GERÇEKTEN AÇLIKTAN BAYILCAK GİBİ OLUYORUM , BİSKÜVİ YERİNE TAVSİYE EDİLECEK BİR ŞEY VARMI ,

Haftada 3gün spor salonuna gidiyorum , Pazartesi , Çarşamba, Cuma

Kahvaltıdan önce : bir bardak limonlu yada sirkeli ılık su.
    Sabah kalkınca : Lifalif yulaf ezmesi (Yoğurtlu yada sütlü) 1kase , 2yumurta beyazı
    Okuldayken :1Adet pınar süt (200ml) , 1Paket form bisküvi , 10 - 15 badem yada fındık.
    Spordan gelince : Bir kutu ton balığı( Light) , Bir tabak pirinç pilavı yada yağsız makarna .
    Yatmadan bir saat önce : Bir kase yoğurt yada bir bardak süt.

Antrenman olarak , hareket isimlerini pek anlayamasamda bacak çalışmıyorum genelde kol, arka kol , karın ,

Bu arada: Boyum 1.75 Kilom 78 ama göbek çevremde acayip yağlanma var. üsttede jınekomastı olunca insanda moral kalmıyor , bu hazırladığım diğer programlardan bakıp kendıme gore hazırladıgım beslenme programında bir uygunsuzluk var mı ? bu işlerde çok yeni oldugum için sorularım size saçma gelebilir çaylaklığıma verin ,
    2.soru : Bu şekilde beslenip düzenli olarak spor salonuna gittiğim takdirde (nekadar sürede olduğu önemli değil) Yağ kitlemi kaybedip , kasları on plana cıkarabilirmiyim? teşekkürler.

Sayfayı Paylaş