Yaşım 15 Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alwayz35 tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alwayz35

alwayz35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba BodyForum ailesi ,

Ben forumda yeniyim ve yardımınıza başvuruyorum. Sınavlardı , stresti derken karın bölgesinde yağlanma başladı ve aldı başını götürüyo. Çoğunuz gibi bende başta dikkat etmedim fakat ilerleyince insana başta psikolojik olarak rahatsızlık veriyor. Bende Önce yağlanmayı azaltıp , sonrasında kas çalışmasına başlayacam İnşallah .

Öyle salona gidip kas yığını olmak istemiyorum . Kardiyo çalışmaları ve kol ve karın kasında yeterli olursa şınav ve mekik yardımıyla biraz birşeyler yapıcam artık. Bundan birkaç ay önce kendim şınav ve mekik çekerek birşeyler yaptım fakat siz de daha iyi bilirsiniz ki en küçük bir spor bile plan , program dahilinde yapılmalı ..

Peki neler biliyorum ?

=> Kilo vermek için şekeri azaltmam lazım ve düzenli olarak kardiyo çalışmam lazım . Ayrıca vücut çalışmaya başlamadan önce egzersiz yapmam gerekiyor
    => İnsanın kendi ağırlığını kaldırması boyuna etki etmez

Forumda ki programlara baktım ve sizlerdende yardım ve tavsiye bekliyorum
    Yanlış bilgilere sahipsem lütfen düzeltin

Tekrar iyi Forumlar..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş