Yaşım 13 Yardıma İhtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beko431 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    başlıktada belirttiğim gibi yaşım 13 ve sınıftaki arkadaşlarıma göre boyum ve kaslarım çok daha geliştiği belli oluyor.Bende kendimi kas olarak dahada geliştirdim.

şuan ölçülerim

Bel : 74cm
    Göğüs : 75 cm Bu arada ölçülerimi doğru diye tahmin ediyorum
    Omuz : 50 cm
    Kol : 25 cm

boy : 1.70
    Kilo : 45

işte esas sıkıntım kilo özellikle göğüs kafesimde var bu sıkıntı kollar aşşağıdayken yada yanlardayken bi sıkıntı yok ama kollarımı kaldırınca göğüs kafesimdeki kaburgaar hemen hemen sayılabiliyor.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html
    bu link gerçekten faydalı ancak evde ve okulda bu şartları tamamen karşılamam zor gibi :S

bu durumu çoğunlukla karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenerek azda olsa giderdim ama bunu esas nasıl giderebilirim.

yani kısacası nasıl hacimlenebilrim?

Yorumlarınız için teşekkürler!!dumbelllls

Son düzenleme: 10 Haziran 2010
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  3. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    saol ypabileceğim 1-2 tiyo buldum kendime

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:33 ----------

yorumlarınızı bekliyorum !!

4. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Ben senin yerinde olsam ne bulursam yerdim, bolca ekmek ye hiç aç kalma mutfağa her gidişinde gözüne ne ilişirse biraz biraz ye, kek pasta gibi şeyler. Tabi forumdaki dengeli beslenmeleride oku, proteinleri dengeli kahvaltıları vs. ama sonuç olarak bulduğunu ye, baktın iyice şişmanlıyosun ozaman durmaya başla ondan sonra sadece verdiğin linkteki konudaki gibi beslenmeye bak ;)

Sayfayı Paylaş