yağlara isyan diyetim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve estranged tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar foruma nerdeyse 1 yıldır yazmıyordum askerlik ve iş güç yoğunluğundan ,tabi bu süre içinde de haytımdan spor tamamen çıktı ve inanılmaz bir kilo alımı geldi ,yoğun iş temposu ,düzensiz beslenme alkol tüketimi falan derken vücudum korkunç bir hızla değişti alınan ekstra 20 kilo(şaka gibi ama gerçek) ki nerdeyse tamamı yağ neticesinde psikolojim bozuldu ,askere gitmeden nişamlından da ayrılınca saldım kendimi tamamen askerde herkes kilo verir bense beş ayda sadece 4 kilo verebildim dönüştede anında geri geldiler tabi şu an aynaya bile bakamıyorum iğrenç derece sarkmış bir göbeğim var sanki sonradan monte edilmiş gibi duruyor:)

artık bu duruma bi dur demek istiyorum ve o yüzden ilk 45 gün için oldukça radikal bir diyet uygulayacağım haziran sonua kadar iş yoğunluğundan spor yapmam imkansız 30 gün sonra spor eklenince kardio ile takviye edeceğim bu çabalarımı.

boy:184 cm
    kilo:103

diyet olarak karbonhidratı ilk 45 gün için sıfırlıyorum başka çarem kalmadı kastan giderse gitsin artık

sabah öğünlerinde protein alımı yapıcağım yumurta beyazı veya tavuk göğsü şeklinde

öğlen ve akşamlarıda sadece salata tüketiceğim öğlenkinde 1 kaşık zeytin yağı kullanıcam akşam ki yağsız olucak.besin takviyesi olarak multi vitamin alıcağım kardiyoya başladığım zamanda animal cuts yada clenbuterol ekleyeceğim.

biliyorum bu program çok dengesiz ve zararı olabilecek bi program ama inanın başka çarem kalmadı,fazla kilolarım yüzünden asosyalleştim resmen yaşama sevincim azaldı hergünüm daha kötüye gidiyor.

geçen zaman içinde resimlerle birlikte gelişimi sizlerle paylaşıcağım .hedefim 45 gün sonunda 80-90 kilo civarı olmak .şimdide durumun ne kadar vahim olduğunu görmeniz için bi kaç resim ekliyorum

resimlerde durumun ne kadar vahim olduğu ortada sizden tavsiyelerinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

• 55.jpg
      55.jpg
      Dosya Boyutu:
      48,4 KB
      Görüntüleme:
      521
    • 52.jpg
      52.jpg
      Dosya Boyutu:
      37,3 KB
      Görüntüleme:
      516
    Son düzenleme: 29 Mayıs 2010
  2. erb35

erb35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    benim ilk halim gibisin. ihşalla verirsin. sağlığın bozulabilir. benim çok şükür şimdiye kdr baş ağrım bile olmadı. spora başladığımdan beri .). ben göze aldım sağlığmı riske attım. 22 kg verdim 2.5 ayda. daha var bi 20 civarı vermem gereken. ihşalla verirsin sende. irade, bünye, hırs.

3. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    desteğin için teşekkür ederim erb35,anladığım kadarıyla benzer bi program uygulamışsın ekleyebileceğin tüyoların varmı yada mutlaka eklememi düşündüğün bi şeyler

4. erb35

erb35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    rica ederim. light ton balığı ekleyebilirsin akşamlara salatanın içine at. sadece salata öğlen ve akşam dedin bide az bence çok. sabahları peynir yerine lor yiyebilirsin. domates salatalık yiyebilirsin istediğin zaman. domates çok yiyince bnde sivilce yapıyor gerçi. katı diyet yapıcaksan benim gibi mutlaka halsizliğin olucak. havuç çok iyi geliyor ama hergün ye bence.) bide örnek 5 tane erik yiceksen arka arkaya yeme 10 dkka arayla ye benim gibi. yeşil çay içersen katkısıda çok olur günde 2 bardak içiyorum ben. animal kullancam demişin. ben önermiyorum. benim karaciğeri bozdu biraz. anilmal cuts. ilaç olarak tavsiyem sana weider markasının l carnitine likit olanını almandır. son olarak karbonhdrt azda olsa haftanın 1..2 günü al. yoksa sonuç vahim olur tık der gidebilirsin. 2 kaşık fln bulgur pilavı yiyebilirsin bazı günler. yoğurt ye günde 3 kaşık kdr. hızlandırıyor metblzmayı.

estranged bunu beğendi.
  5. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hemen hemen bir hafta oldu ,kuzenimin düğünü hariç diyete tamammen uydum ilks onuçlar 99 kilo ya inmişim yuzde 80 i suda olsa insan mutlu oluyor:)

6. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    farkı görebilmek için tartıya değil anaya bak...

7. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    çok haklısın freedom o yüzden 5 kg kayıpta bir resim eklemeyi düşünüyorum

8. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evet arkadaşlar işlerin yoğunluğu dolayısıyla 1 ay kadar yazamadım ,iş gereği 1 aydır afganistandaydım ne diyet kaldı ne spor ama yemeklerde sıfır hijyen olduğundan(açık lağımın kenarında et satılan bi ülke afganistan)sadece ambalajlı ürünleri tüketebildim 94 kiloya inmiş bulunmaktayım bu hafta sonu ndan itibaren ipleri biraz elime almaya karar verdim tekrardan salona başlıorum l karnitin aldım(hardline) haftalık olarak ölçüde alarak ve resimli olarak paylaşımalra devam edeceğim

9. estranged

estranged Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bugün itibariyle cardiyoya başladım yarım saat interval cardio koşu bandının programında 2-9 hızları arası kayıtlı zamanla hızları artırıcam vücud kendini toplamaya başladı gibi yavaştan

Sayfayı Paylaş