Yağlar gitmiyor :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tarık_bugra tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar yaklaşık 6aydır body+ fitnes yapıyorum günlük 500kalori açık çıkarıcak şekilde diyet yapıyorum haftanın 3günü düzenli spor yapıyorum aile ciftci oldugu için cumartesi ve pazar günleri onlara yardım ediyorum , vucut olarak şiştim diyebilirim hacim kazandım omuz,kol gögüs ,bacak olarak ama bir türlü yag yakamıyorum ilk 2ay yag olarak yakma oldu diger aylarda oran sabit bir türlü yakamadım yaz geldi yine aynı , bu aydan itibarek agırlık tarzını 4 harekete indircem günlük pazartesi 3gögüs + 1kol gibi mesela bunlarıda 12tekrardan aşağı yapmıycam yapabilicem agırlıkda , 20dk koşu , 20dk eliptik bisiklet( veya 10dk ip atlama ) , barfiks , şınav , ve karın hareketleri sizce başka ne yapabilirim daha çok terliyeyim diye termal korsede takıyorum bol su içiyorum protein tozu ve günlük protein ihtiyacımıda karşılıyorum fakat olmuyor sinir oluyorum kafa_ daha önceki çalışmamda koşu yoktu 10dk eliptik ısınma için 45dk genelde 8 hareket agırlık oluyordu eğitmenin yazdıgı şekilde , karın hareketleri birde a32

2. absumetal

absumetal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Boşver gitmesin ne olacak? Milletin baklavası varsa, bırak senin de şekerparen olsun, üzme sen canını .)

Şaka bir yana aynı dertten ben de muzdaribim. Askere gidene kadar kardiyoya ağırlık vermeyi düşünmüyorum hacim amaçlı çalışmaya devam ediyorum. 2 ayda 3 kilo almama rağmen karın ölçüm 3 santim azaldı. Amacım hacim olsa da yağ, tuz, şeker gibi şeylerden uzak duruyorum. Neden bunu yazdım, çünkü spor salonunda konuştuğum bilir kişiler, "hacim yapıyorsan daha çok yemelisin kardeş, gece 12 de yatmadan önce bol köfte ekmek falan" gibi...

Düzenli olarak mide hareketleri çalış, örneğin ben günde 300 tane yarım mekik, 40 tane tam mekik çekiyorum her antreman sonunda.

Vücutta kalan son yağlı kısımları atmak, başlangıca göre daha zor olabiliyor. Bu yüzden biraz sabırlı olmalısınız.

Son düzenleme: 3 Haziran 2013
    tarık_bugra bunu beğendi.
  3. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    absumetal Sinir bozucu oluyor çogu zaman aynı ay başladıgımız ir arkadaş var adam ne yedigine ne içtigine dikkat ediyor ama öyleyken gayet iyi vucut yaptı ben herseyi yapıyoruım olmuyor :D insanın seri kaitl olası geliyor benim bünyedemi var sorun çözemedim

4. absumetal

absumetal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hayatımda hiç yağsız bir karın kısmına sahip olmadım, 1,71 boyum var 62 kiloya kadar düşmüştüm hala gitmedi. Terk etmiyor beni göbeğim, aramızda nasıl bir duygusal bağ varsa artık .)) hani pek sırıtmıyor zaten ama oturunca ele avuca geliyor .))) Ben de çok sinir oluyorum ama eminim düzelecek fakat zaman alacak, sabretmek lazım.

5. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hahahah aynen benimde sinir bozucu millet dalga gecer oldu spor yapıyorsunda ne oluyor aynı duruyorsun diye laf anlatamıyorusn :)

F35 ve absumetal bunu beğendi.
  6. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    -Yağ yakımın durduysa Beslenme programını gözden geçir.

-Düzenli besleniyorum, Dengeli ve Yeterli Uyuyorum, İyi bir Antreman Programım var Bunları yapmayan arkadaşlar benden çok daha iyi gelişiyor diyorsan cevabı vücut tiplerini bi göz atman
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum.../vucut-tipleri-hakkinda-genis-bilgi-2944.html

-300 tane mekik veya türevlerini yapmak yağ yaktırmaz onun yerine Salon hocan karın kasların için program yazmıştır onu uygula senin için daha faydalı olucaktır.ikisinide yapmaktaki amaç Yağ Tabakası altında bulunan adele grublarını geliştirip sıkılaşmaya neden olmaktır.

7. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  8. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    tarik bugra herşey kararında güzel.Yağ yakımı yapmak için bu kadar fazla spor yapmana gerek yok.diyetinde alman gerekenden 300-400 kalori boşluk bırakman ,haftanın 3 günü body+cardio yapsan diğer günlerde de hafif cardio veya gücüne göre aktivite yapsan zaten zamanla vücudun yağları yakar.
    *Supplement istiyorsan stacker2 zero shot l carnitine veya muscletech hydroxycut hardcore x stix ignition u öneririm.Yaklaşık 30kg verdim tüm bu saydıklarımla sadece hydroxycut kullanmadım ona da bu ay başlıycam.
    *Kilonu,boyunu yaşını ve yağ oranını yazarsan sana daha çok yardımcı olabilirim

9. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş