Yağları yakmak Yardım !!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Codesta tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Codesta

Codesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleyküm öncelikle yaşım 13 14 ten gün aldım kilom 67 kg boyum 1.70 göğüs karın ve bel kısmında yağlanmalarım var daha doğrusu vücutta var bu yağları nasıl atabilirim kolay bir şekilde yardım edin lütfen iyi forumlar
    not: konuyu doğru yere açtımmı bilmiorum acemiyim

2. Codesta

Codesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncelll yardım lütfen !!!!!!

3. Codesta

Codesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncell !!!!!!!

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    En
    etkili yağ yakıcı kardiyo diye biliyorum orta tempo 40 dakıka koş oldugn yerde bir litre de yeşil çay yap soğut şeker olmayacak antremN sırasında iç böyle günden gune metabolızma denen muhabbet hızlanıyor

5. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    büyük ihtimalle bazal metabolizman 1700 2000 arasıdır aldığın kalorini altında beslenmen lzm örnek 1700 yakabiliyorsun yedigin yemekleri sen 1400 alcaksın 300 kalori acık var ya bu diğer günlere yağ yakımında etkili olcaktır 400 kalori yakan bi spor yapıp 700 kalori acıkda yapabilirsin vücud ztn direk göbekten yakcağını sanmıyorum az bacak az göğüs göbek v.b v.b

6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ağırlık antremanın detaylı değilse detaylandır. mesela göğüs sırt kanat aynı günse eğer böl onları ve her güne 30 dakika ve altı olacak şekilde tamperamanlı kardiyo ekle. bol su tüket. ağırlığının 1.7 katı protein ye ağırlık antremanında genel prensibi uygula ( az ağırlık çok tekrar ve bol izole hareket ) haftada 2 gün bacak çalış. bacak çalıştığın gün kardiyoyu düşürebilirsin ki kas kaybı olmasın. yağ yakıcı kullanabilirsin ( CLA-Karnitin) ayrıca metabolizman ortalama 2500/2800 arası yakar haftada 4 gün spora giderek ( kardiyo etkeni ) haftalık 1000 kalori açığa çıkartırsın günlük yediklerinden de 400 kalori açığa çıkartsan basit hesapla bi süre yeterli olur diye düşünüyorum. ilerledikçe ( 2 ayda bir ya da 1.5 ayda bir ) diyeti sıkıcaksın ve kardiyoyu daha tempolu yapıcaksın hedefine ulaşana kadar sürekli bi kasma politikası olmalı yoksa vücut alışkanlık sağlyıp arta kalan 1400 kaloriye bi zaman sonra alışır ve harcadığı enerjiyi düşürür böylece artık 1400ken artık 1200lere 1000lere düşer. tabi ne kadar çok protein alırsan bazal metabolizma o kadar sağlamlaşır.

Sayfayı Paylaş