Yağları eritmek hafif kaslanmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jefferey tarafından 16 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Jefferey

Jefferey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba. Spor hayatım 4. sınıftayken ailemin zorla Tofaş'ın basketbol takımına yazdırmasıyla başladı.yaklaşık 6 7 ay sonra serçe parmağımın çıkmasıyla bıraktım. 2 yıl boyunca futbol dışında hiç bir sporla ilgilenmedim ama futbolunda faydasını görmedim ince yapılı bir insan olmama rağmen bildiğimiz basketbol topu gibi bişey oldum aşırı kilo aldım. Kilo almam birazda genden kaynaklanan bişey annem de babamda kilolu insanlar malesefki yapım kilo almaya çok elverişli. Daha sonra 7. sınıfta teakwon-do ya gittim orda da 3 4 ay sonra kolumu kırdım ve bıraktım. Lise 1'deyken Kick box ve whu shu eğitimi aldım yaklaşık 1 yıl. Orda da antremanlarda sürekli ayak burkulmasından dolayı ayak bileğimdeki bağları gevşettim. Sakar biri değilimdir normalde spor hayatım biraz eziyetli geçti yani ama ben hala vazgeçmedim :) Sonra yeni bir arkadaşla tanıştım oda dövüş sporlarına ilgiliydi internet sağolsun öğrendiğimiz basit teknikleri geliştirdik , birbirimizi bol bol yumrukladık daha da pekiştirmek için :) Yanlış anlaşılmasın kesinlikle kavga yanlısı bi insan değilimdir kendimi korumak zorunda kalmadığım sürece kavga etmem. Benim için bu öğrendiğim şeyler tamamen SPORdur dışarda milleti dövmek için öğrenmedim bunları sadece dövüş sporlarına ilgim var. Şu anda lise son sınıftayım ve vücudum onceki haline göre berbat bir halde. Kick box antremanlarında genişleyen omuzlarımdan ve karın kaslarımdan eser yok. Bir spor salonuna başladım tekrar fitness ve vücut geliştirme üstüne bir salon. İstediğim şey bu güzel forumdaki insanların istediği şeyin 3'te 1'i . Sadece yağlarımı eritmek ve hafif kas yapmak istiyorum. Ama spor salonumdaki hocam benim şu andaki yağ oranımın tamamını kas yapmamı istiyor ve beni teşvik ediyor. Bu yüzden bana soylediği şeyleri uygulamak istemiyorum ve ne yapmam gerektiği hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Daha sonra fotoğrafta koycm şimdiden çok teşekkürler.

2. kont314

kont314 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar uzun yazarsan kimse cevap yazma özet geçecen forumu araştıracan forumda arayığ da bulamayacağın hiçbir şey yoktur... a32

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    kont314 lütfen gereksiz mesajlar yazmayınız.

neyse konuya gelelim.ne istediğinizi siz seçersiniz hocanızın önerdiği bir seçenektir kendi seçiminiz vardır şuanki kilonuuz ve boyunuzu yazmanız iyi olucaktır.salonda uzun süre devam edebilecekseniz vücudunuzu geliştirebilirsiniz ve yağları vermeniz olayı cardio ve düzgün , dengeli bir beslenme ile olucaktır.hafif kas yazmışsınız galiba ama sizin programınız fitness a yönelik olmalı.yağ oranını azaltıp kas oranını artırabilirsiniz.

4. werser34

werser34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Bende göbek bölgemdeki yağlanmayı yok etmek için koşuyorum(jogging).
    Sindirim sisteminden rahatsız olduğum için, kahvaltıda zeytinyağı-kekik karışımı yiyorum.
    Bu karışım yağlanmaya sebep olur mu? sizler ne tavsiye edersiniz. İyi çalışmalar.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    bence çok bi miktar yemiyorsan sadece o zeytinyağı-kekik yağlanma yapmaz.

6. Jefferey

Jefferey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Önerin için saol da .. Kimse kimseyi zorlamıyor bakacaksın, cevap vereceksin diye

Boy:1.77 Kilo: 71 fitness üzerine çalışmayı ben tercih ettim salonda bir çok şey var.
    Benim tek korkum hızımı kaybetmek.Bu yüzden de (zararlı yada zararsız tartışmayacağım) hap vesaire ek maddeler kullanıp vücut hacmimi arttırıp hızımı kaybetmek istemiyorum.

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    hızını kaybettirmez fitness sana , hacimlenmeye çalışmadığın sürece..çok tekrarlı devam ediceksin..

8. Jefferey

Jefferey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fitness ı tercih etmemin tek sebebi bu ama bu göbek nasıl eriyecek ? forumda bir yerde gördüğüm kadarıyla mekik karındaki yağları eritmez diyordu . Koşu yapmıyorum ip atlamayı tercih ediyorum. İp atlamak en iyi kardio çalışmasıymış. Bildiğim dövüş sporlarıyla ilgilenenler için el-ayak kombinasyonuna etkili bi çalışma olduğu ama karındaki yağlara bi etkisi olur mu

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Mekik zaten yağları eritmez , mekik senin karnında kasların görünüm göstermesini sağlar.Göbek çok kolay erir , cardio sadece ip atlayarakta yapabilirsin ama neden zamanın var ise çeşitlendirmeyesin? Koşu , Yürüyüş , İp Atlama , Merdiven Çıkmak daha bir çok hareket aslında ama bilmezsin.yapmak istersen evde rahat rahat yapabileceğin cardio ile ilgili uyguluyabileceğin hareketlerin olduğu bir video var elimde..

10. xyz1995

xyz1995 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    paylaşabilir misin

11. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    boyuna göre kilon normal bence vücut çalışman senin için daha iyi olur hem vücut çalışırken yağ yakımıda gerçekleşir.Beslenmeni düzenlersen göbeğinden ortaya eser kalmaz. :) ama kilona göre fazla bi göbeğin olduğunu sanmıyorum

12. Jefferey

Jefferey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşırsan sevinirim. Çok fazla değil ama görünüşümü bozuyor. kafa_ Vücut çalışıp hacimlenmek istemememin nedeni hız kaybetme korkusu. Kick box yada başka bi dövüş sporuna devam etsem hacimlenip hızımı kotuyabilirim ama sadece fitness'a gidiyorum.

Buyrun resimler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:58 ----------

[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    p90x dvdlerindeki videolar var elimde Cardio Videosunu paylaşayım mı? yoksa p90x programını linkiin paylaşayım seninle ordan programı indir belki işine yarar? bu arada akşam giricem cevap akşam verebilirim..

14. hız tutkunu

hız tutkunu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende link isterim.

15. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    sindirim sistemin bozuksa bol bol sebze ye haşlama olarak.
    değişime inanamayacaksın.
    brokoli özellikle

Jefferey bunu beğendi.
  16. Jefferey

Jefferey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gece yeme alışkanlığım var 5. sınıftan beri oda genden gelen bişey babamda amcalarımda da var gece yeme olayı. Söylediğini deniyeceğim

Videoları paylaşırsan daha makbule geçer Sir_Arawn

17. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    dostum aradımda banada forumdan biri vermişti linki ama link çalışmıyor ama tek video halinde koymuyorlar istersen bi torentte araştır p90x diye bulursun ama 12 video beraber gelir..

Jefferey bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş