yağlanma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve skazer23 tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. skazer23

skazer23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kolay gelsin arkadaşlar 4 aydır bu sporu yapıyorum son iki ay ciddi olarak yapmaya başladım protein e aminoya başladım gün içersinde bolca protein aldım ve çok yüksek oranda karbonhidrat aldım bazı günler 3 tabak pilav ve bir bütün ekmepi geciyodu yediğim karbonhirat hal böyle olunca kas bakımından çok büyük bir artış oldu kilom 72 den 85 e fırladı 2 ayda kas bakımında bir artış oldu ama şimdi sorunum yağlanma önceden t şort belli olmazdı ama artık göbeğim belli olmaya başladı definasyona girmek istemiyorum gelişimim duramadan işmeye devam etmek istiyorum ama yağlardanda yavaşda olsa kurtulmak istyorum karbonhidratı azaltsa aburcubur ve şekeri kessem yağ yakımı gerçekleşirmi ama belli bir düzeyde karbonhidrat almak istiyorum

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yaglardan kurtulmak istiyorsan aksam Saat 6 dan sonra karbonhidrat ve yag alimini durdur... saf Protein al sadece... abur cubur ve sekeri zaten keseceksin kesmessen yag yakimini unut :)

Sayfayı Paylaş