yağlanma sadece üst tarafta.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve burhancan01 tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burhancan01

burhancan01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim sorunum çok garip. Bacaklarım sanki 400 metre koşucusu gibi yani biri aşşağıdan yukarı kamera ile vücudumu çekse objektif aşşağıdayken aa bak bu adam kesin bir atlet diyen bir insan, objektif yukarı kalktıkça ( bel bölgesini geçtikçe) yok sanırım sıradan bir aile babası bu adam bacaklar sanırım başkasına ayitti diyebilir. Çok enteresan bir görüntü gerçekten.

şimdi cardio yapıyorum eyvallah yapayım ama işin komik tarafı yaptıkça alt bölgede olan bir iki gram yağda kayboldu çok komik görünüyor ne yapmalıyım. Bölgesel zayıflama imkansız biliyorum ama belki benimle aynı sorunu yaşan arkadaşlar mevcuttur yardımlarınız için şimdiden minnettarım. iyi forumlar

2. Pikachu

Pikachu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    CLA kullanabilirsiniz kısa sürede sonuca ulaşmak için bende bu aralar ürün araştırmasındayım. Çok bilgili değilim fakat bilenlerin önereceği şey üst bölgede kas çalışması ve düzenli cardio.

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    hemen hemen aynı sorunları yaşıyoruz benim bacaklar kaslı ama yağ yok,göbek ve göğüs bölgesinde acayip yağ var..bunun sebebi bazı insanlarda yağ kütlesinin ilk başkta göbek ve göğüs bölgeinde toplanması ve zayıflarken en son orayı terk etmesidir..yani bunun ilacı sabırdır,yağ yakımınıa sonuna kadar devam et istediğin sonucu alacaksındır..

4. burhancan01

burhancan01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar

Sayfayı Paylaş