Yağ yakmayla ilgili bir sorum var

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ayiboganreyiz tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ayiboganreyiz

ayiboganreyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba, foruma yeni üye oldum sizlere bir soru sormak istiyorum.

17 yaşındayım, 70 kiloyum, boyun 1.76 ve 6-7 aydır daha iyi bir görünüme sahip olmak için bazı egzersizler yapıyorum. Vücudumun geliştiğini hissetsem de karın bölgesindeki yağlardan kurtulamadığım için karnım henüz istediğim şekli almış değil. Yağlı ve şekerli gıdalardan kaçınmaya çalışıyorum. Merak ettiğim şey şu, daha fazla kilo kaybetmeden ve vücudumu küçültmeden bu yağlardan kurtulabilir miyim? Kardiyo egzersizleri ile bu mümkün müdür, yoksa rejim yapıp kilo vermek zorunda mıyım?

2. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Anladığım kadarıyla kaslarının belirginleşmesini istiyorsun karın kasından örnek vermek gerekirse ortalama %10 yağ oranında gözükmeye başlar . Fotoğraflarını koyarsan net bilgiler söylenir lütfen konuları oluştururken detaylara dikkat edelim

3. ayiboganreyiz

ayiboganreyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam gerekirse fotoğraf da göndereyim ama tarif edecek olursam, karnımın şekli çok bozuk değil ama kaslar tam olarak gözükmüyor. Benim sorum yukarıda da belirttiğim gibi, yağ oranının düşmesi için illa kilo vermem mi gerekir yoksa kardiyo yapıp bir yandan kilomu koruyacak bir şekilde beslenirsem yağ oranını düşürebilir miyim?

4. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Fotoğrafları atabilirsin daha iyi olur fotoğraflardan sonra net bir şey söyleyim

5. ayiboganreyiz

ayiboganreyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam panpa yakmıyorum vazgeçtim illa ifşa edeceğiz kendimizi :(

6. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    :D Amacım o değil neyse şöyle yapalım o zaman karb kısıp proteini biraz yükselterek düzgün bir programla ölçülerine ulaşa bilirsin

7. ayiboganreyiz

ayiboganreyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol reyiz, daha az yersem Afrikalı çocuklara dönerim diye korkuyorum, karb kısmaya devam o zaman.

atarm ve atomkarınca01 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş