Yağ yakmak! (Konu biraz farklı yardımınıza ihtiyacım var)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve disc0nnecter tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. disc0nnecter

disc0nnecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 5 yıl önce skolyoz ameliyatı oldum. Bilmeyenler için skolyoz omurga eğriliği demek ve bu eğriliğin düzeltilmesi için omurga kemiklerine platin takılıyor. Yani sırtınızda ensenizden kalçanıza kadar up uzun platinle yaşıyorsunuz. Bu platinler bir takım hareketleri de kısıtlıyor. Sormak istediğim soru benim ve diğer skolyoz hastalarının genel bir sorunu aslında...

Vücutta hareket kısıtlılığı olduğu için göbeğimde yağ birikintisi oluştu ve bildiğin göbek şeklinde bu da hiç iyi görüntü oluşturmuyor. Doktoruma sordum yarım mekik çek dedi. Ama bu pek mümkün değil yarım hiç çekilmiyor ve tam çekmek zorunda kalıyorum çünkü gövde kısmı komple hareket ediyor ve göbeğe pek etki etmiyor... Sizce ne yapmalıyım? Göbekteki yağları nasıl yakabilirim?

2. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    malesef bölgesel yağ yakımı büyük bir şehir efsanesi. ne yaparsan yap sadece göbekten yağ yakamn pek mümkün değil. kardiyo yaparak vücut yağ oranını düşürebilirsin. vücudundaki yağ oranı azaldıkça göbeğinin de gittiğini göreceksin. özellikle interval kardiyoyu öneririm (tabii iyi bir diyetle). forumda aratarak hakkında bilgi bulabilirsin.

disc0nnecter bunu beğendi.
  3. disc0nnecter

disc0nnecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim. Sanırım ben bunu evde yapamam araştırdım biraz aletlerle düşük ve yüksek hızlarda çalışılırsa etkili olacağını öğrendim.

4. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Öncelikle Geçmiş Olsun Yapmanız Gerekekn Tek ŞEy Diyet + Cardio

Cardio Yani Vucut Enerjisini Dışa ATacak Şeyler '' İp Atlama , Bisiklet , Koşu Bandı ''

Size Tavsiyem Evde Koşu Bandınız Varsa Sabahları 30dk Koşun Yada Hafif Yürüyün Buna

Ek Olarak Yağ Yakımı İçin
    Yeşil Çay , Yeşil Kahve Öneririm ...

Göbek Eritmenin Tek Yolu Cardio'ile Olur ...

5. disc0nnecter

disc0nnecter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki nasıl bir diyet olmalı? neler ağırlıklı olmalı?

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş