Yağ Yakmak İstiyorum Acil Yardım Lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Clean tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba 17 yaşındayım 176 boy 75-77 kilo arasında değişiyor kilom tartıdan mıdır nedir anlamadım :) bel 91 en kalın yerden daha önceleri baya bir kiloluydum kilo verdim ve foto attım bu durumdayım cidden yardımlarınız lazım fazla yağlı bir vücudum var malum üniversite sınavına hazırlanacağım seneye bu 1.5 ay biraz düzeltsem vücudu çok güzel olacak yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum bu arada oruç tutuyorum sahurda 2 tam yumurta yanına bazen siyah ekmek veya biraz pide zeytin hurma bir kaç bardak şekersiz siyah çay içiyorum malum iftar da ne varsa yiyoruz ama abartmadan yiyorum artık :) iftar ile sahır arası su içiyorum 2.5 3 litreye yakın bir de iftarla sahur arası meyve yiyorum kavun , karpuz , kiraz bunlardan birini yiyebiliyorum arada soda içiyorum beslenme şimdilik böyle spor olarak yapamıyorum belimin sağ tarafı baya eskiden kalma ani hareketlerde ağrıyor futbol oynuyorum topa vuruyorum ağrıyor kick boksa gitmiştim 2,5 ay kadar orada sağlam bir tekme attığımda veya sağlam bir kroşe attığımda tüm vücutla döndüğümüz için orda da sıkıntı olabiliyordu ne yapmam lazım lütfen çok çaresiz kaldım şimdiden herkese teşekkür ediyorum uzun oldu biraz .

http://i.hizliresim.com/8mE5Zr.jpg

http://i.hizliresim.com/vYoVnO.jpg

http://i.hizliresim.com/OJdNA0.jpg

https://resources.staminaproducts.com/products/55-1610C/55-1610C.jpg

elimde bir de bu alet var işe yarar mı bilmiyorum. tekrardan çok teşekkürler.

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    sahurda yumurtanın yanında peynir de oluyor bazen de bal

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Aciliyet bildiren baslik

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar lütfen bir cevap verirseniz çok sevinirim en azından bu alet işime yarar mı ?

5. gofret

gofret Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Düzenli bir beslenmeyle vücudun 2 ayda Form a girebilir. Ancak iyi bir fizik için çaba ve zaman harcamak gerekir. Düzenli beslenme seni İdeal kiloya getirir, spor yapmak ise sıkılaştırır. Sahur menüsünü artır bence proteini bol yiyecekler ye( tavuk, bulgur pilavı, yoğurt ) bunlar başta gelenler ve yağlı yiyeceklerden uzak dur , unlu mamuller, tatlılar, bunlardan olabildiğince kaçmalısın.
    Resimdeki alet kardiyo yani ısınmanı sağlayan bir alet aynı zamanda bacak kaslarını da çalıştırır. 15 dk o alette çalışıp üstüne mekik ve sınav eklersen farkı görürsün

Clean bunu beğendi.
  6. lÖZTÜRK

lÖZTÜRK Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    gofret'in dediklerine katılıyorum. Tok tutucak proteini yüksek gıdalar yemelisin çünkü aç kalarak zayıfladığında kaslardan kaybedersin. Hamur ve kızarmış yemeklerden uzak durman şart. İftarda da yavaş bir şekilde ye ve doyucağını kendine şartlandır görüceksin ki tahmin ettiğin kadar acıkmamıssın.

gönderdiğim linklerin hepsi evde yapabiliceğin yağ yakmaya yönelik antrenmanlar en başlarda tam şekilde yapman çok zor o yüzden motivasyon kaybetme. 2. link i daha sonralardan bu antrenmanlara alıştıktan sonra haftada 1 gün yap. Diğer ikisini isteğine bağlı birer gün aralıklarla hangisi hoşuna giderse onu yaparsın ama bana sorarsan ikisinide uygula farklı antrenman olucağı için aynı şeyleri yapmaktan sıkılmazsın,şimdiden kolay gelsin başarılar ;)

Clean bunu beğendi.
  7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş