Yağ yakma ! Zor durumdayım rica ediyorum yardım edin ve konumu silmeyin.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve R@j tarafından 30 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. R@j

R@j Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba öncelikle çok zor durumda oldugumu konu uygun yerde değilse taşınmasını , yada silinmemesini rica ediyorum bir çok kişinin önerisine ihtiyacım var çaresiz kaldım acıkcası ve kafama göre iş yapmak istemiyorum.

7 ay önceye kadar 123 kg 1.78 boy vardı sibutramin ve orlistat kullanarak

şu an da 82 kiloyum YAŞ = 23

fakat basen bölgelerimde çok ama çok aşırı inatçı yağlar var

ne yapsam eritemiyorum basen bölgesi hareketleri koşu herşeyi denedim
    ayrıca nutrition hardline claone ve Ultimate Nutrition Carnitine Liquid (2000 mg per 30 ml) kullandım (aspirinle birlikte)

fakat inanın ufacık bir etkisi olmadı

ben su an da artık ECA scaft yapmayı düşünüyorum çünkü yıllar sonra kilo verdim fakat basen icin ne yaptıysam olmadı bu ilaçlar astım ilaçlarıymış tasikardi olabilirmişim ve baya bi yan etkilerini okudum ve araştırdım ama inanın başka çarem kalmadı
    şu anda bulgaristan/sofya da öğrenciyim ve ephedrine i eczaneden aldım

kürü ise şu şekilde düşünüyorum :

ephedrine 50 mg / 1 ml ampul ilk basta 10 mg bosa 20 mg sağ 20 mg sol kalçaya
    +
    200 mg kafein
    +
    350 mg aspirin
    +
    Ventolin 4 mg tablet (1 tane )

1 saat sonra 30 dk minimum koşu 30 dakika yürüyüş

durum bundan ibarettir ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
    özellikle rica ediyorum yarın kesinlikle başlayacağım bu küre ama nelere dikkat etmem gerekli kürün dozajı uygun mu beni nasıl yönlendirebilirsiniz ?
    ayrıca tüm samimiyetimle yazdım bunları artık canıma tak etti kesinlikle dogrudur inanmayanlara fotograflarımı ve msn den görüşmeyi de garanti ediyorum yeter ki yardım edin

cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tüm hocalarıma ve ustalara teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

2. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    bunlarla ugrasmana gerek yok ketojenik diyet yap

Yagdan proteinden bol karbonhidrattan kit neler oldugunu gorceksin

3. Dejawu

Dejawu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    SAKARYA
    yarım senede 40 kilo vermişsin bence kısa zamanda daha fazla verirsen vücudunda özellikle kollarında oluşacak sarkmaları engellemen çok zor olur sağlıklı ve dengeli beslen olayı biraz zamana yay derim. kısa zamanda kilo verip sarkma problemlerine çözüm bulamıyan cok insan tanıyorum.

4. R@j

R@j Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar basenlerim erisin de ben razıyım sarkmaya yavas yavas oldugu kadar yani sarkması sorun değil tek sorun sadece basenlerden gram yağ eritememem

bu yüzden de karar verdim bunu yapacağım ama nasıl olacak yani kür dozajı uygun mu ve ampulleri lokal olarak yağlı bölgeye kas altına mı yapılmalı yoksa damardan mı enjekte edilmeli ?

efedrin damardan agır mı gelir ? ventolin tablet ampul gibi cabuk etikisini gösterir mi ?

kısacası bu istediğim kürü nasıl uygulayabilirim ? bunun dısında uygulayabileceğim baska metod var mı ?(metod derken sadece cardio,diet yada cla vs.. gibi değil )

5. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    ketosis diye arat forumda yag yakmanin en zararsiz ve kolay yolu o yaptiklarin bos isler

R@j bunu beğendi.
  6. R@j

R@j Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    dostum tavsiyen icin cok tesekkür ederim ama inan ki kıpırdama olmuyor maalesef basen bölgelerinde cerrahi operasyonla da aldırmak istemiyorum

kullanıcam artık napalım kür için bi şeyler söyleyebilirmisin ?

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş