Yağ Yakma Yardım(Resimli)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve demircan256 tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Değerli Üstadlar....
    Şimdi ben 1.5 ay oldu spora başladım (bb) amacım şampiyonalara hazırlanmak değil kii olamamada zaten onun bilincindeyim burda demek istediğim aşırı iri olmak değil sadece fit bir vücuda sahip olmak....Resimleri örnek olması açısından veriyorum göbek kısmındaki yağlardan kurtulmam için bir abi ile konuştum spor salonunda bana spordan yarım saat önce yağ yakıcı ve spordan sonra ise bişey daha dedi ama onun adını unuttum onu daha sonra soracam kendisine..şimdi benim sizlerden isteğim yağ yakıcı kullanmam ne kadar doğru,bana ne gibi zararı olur ileride yada kısa zaman diliminde yani kullanmam kötü sonuçlar doğururmu,ve bana önerebiliceğiniz genelde kullanılan herkesin çoğunlukta kullandığı fiyatınında uygun olanı bir yağ yakıcı adı vermrniz mümkünmü ,ultimate diye bişey dediler bana ama tam emin değilim ..sizlerden ricam bana bu konuda yardımcı olurmusunuz...

SAYGILAR....

resimlerde yüzü sakladım affınıza sığınarak kusura bakmayın...

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
  2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    vucudunuzun yağ yakıcıya değil dengeli beslenme+spora ihtiyacı var.

yağ yakıcıların olası yan etkileri:

kalp çarpıntısı
    kalpte ritim bozuklukları
    aşırı terleme
    tedirginlik duygusu
    panik ataklar
    uykusuzluk(hayatınızı baltalıyacak derecede uykusuzluk)

Bozo-Baku ve demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    speedtouch Teşekkürler bilgilerin için inanırmısın daha bugün düşünmeye başladım normalde 4 aydan önce bu tür takviyelerin kullanılmamsı gerektiğini okudum bu forumda kii bende hiç düşünmüyorum açıkçası bugün spor sonunda dediğim gibi soyunma odasında konuştuk biriyle o dedi bende bi sizlerden bilgi alayım dedim ,dengeli beslennme ve spora gelirse beslenme olayım vasat yani denilenleri harfiyen yapamıyorum iş hatyatından dolayı ama ekmeği kestim diyebilirim çok az yiyorum,kızartma yemiyorum,kahvaltıda yumurta yemeye dikkat ediyorum ,şekeri yok ettim bikereden olmasada en aza indirdim,v.s ....spora gelince 1 gün gidiyorum 1 gün ara veriyorum yani haftada ortalama 3-4 gün gidiyorum..kısaca bu şekilde..benim tek amacım göbek kısmındaki yağlardan sağlıklı şekilde kurtulmak 1,5 ay oldu demiştim spora başlayalı başladığım gün kilom 84 idi bugün baktım halen 84 :( olayı anlamadım ne yazıkki tabiki diyet yapmıyosunuz yada doğru diyet yapmıyosunuz diceksiniz :(

napiim takılıp kaldım:(

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bence kilonuza takılmamalısınız , ben herzaman şu düşünceyi prensip edinmişimdir, tartılar değil aynalar doğruyu söyler diye.
    Düzenli olarak spor yapıp beslenmenize dikkat eder, şekerden yağdan mümkün mertebe uzak durursanız, hem uzun vadede daha sağlıklı bir kimse haline gelir hem de istediğiniz fit vucuda sahip olursunuz.1 aydır emek veriyorum ama hala aynı kilodayım demişsiniz bence buna takılmayın, çünkü yapmaya çalıştığınız şey hemen olabilecek birşey değil malesef sabredin.Dilerim hedeflerinize çabuk ulaşırsınız

saygılar

demircan256 bunu beğendi.
  5. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    demircan, sabah güne iyi bir kahvaltıyla başla, kahvaltıdan sonra ara bir öğün ye (bir meyve yada grisini gibi) daha sonra öğle yemeğinde protein ağırlıklı birşeyler ye(tonbalıklı salata, göğüslü salata gibi) 2 saat sonra bir ara öğün daha ye daha sonra akşam yemeğinde sebze, salata ye bu ana öğünlerde 2 şer 3 er dilim tam tahıllı ekmek ye gece çok acıkırsan bir meyve ye düzenli sporuna devam et en geç 2 ay sonra değişimi görüceksin.. hafata bir öğün de öğlşe yemeğinde kendini ödüllendir istediğini ye. ayrıntılarada fazla takılma öyle ahım şahım bir kilon yok. umarım yardımcı olabilmişimdir.

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

speedtouch..tamam krdş dediğin gibi yapıp yağ yakıcı v.s kullanmııcam daha öncedende düşündüğüm gibi, zaten hedeflediğim zaman dilimi 1 yıl bu zamanda azda olsa gözle görülür bir ilerleme katedeceğimi sanıyorum bilgiler için saolasın emeğine sağlık......

7. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0

her bünyede farklı olabilir ama ben kesinlikle katılıyorum. Animal Cuts aldığım zaman yürüken bile kalbim çarpıyordu, nefes nefese kalıyordum. iştahım sıfır olmuştu, bayılıcak gibi oluyordum. 3 paket aldım hemen bıraktım. hiç tavsiye etmiyorum

8. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    herzaman önerdiğim şey 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi cardio yapmadan yarım saat önce iç değil yan etki aksine çok faydasını göreceksin kanın temizlenmesişyağların paralaıp atılması,bağışıklık sisteminin gelişmesi,karaciğer yağlanmasını önlemek vs

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    devilish...İşte buna içilir krdş yani dediğin ılık su ve elma sirkesi :) o zmaan ben en mantıklısı olanı ve doğal olanı yani senin dediğini uygulamaya başliim en azından ileriki hayatımda herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmam spordan yarım saat önce 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi koyup içmeye başlıyorum yağlardan yavaş yavaş kurtulmakiçin :D teşekkürler....

10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    demircan256 1 yıl gibi bir süre biçmişsin kendine, öncelikle sabırlı davranıp adım adım ilerleme düşüncenden dolayı tebrik etmek isterim, insanlar hep birşeyleri nasıl kısa yoldan,nasıl yorulmadan elde ederim diye düşünüyor, ama hayatta böyle bir şey yok.Azim ve sabır olmadan istediklerimizi alamıyoruz.
    Yağ yakma konusuna gelince bu zaman zarfında zaten düzenli spor+dengeli beslenme ile yağ oranın düşecek vucudun sıkılaşacaktır fakat, yağ yakımını hızlandırmak adına eğer ki kafein duyarlılığın yoksa günde 4-5 bardak kahve içmeni önerebilirim,sabah kahvaltısında yeşil çay mutlaka iyi olur.

saygılar

11. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    evet yeşil çay yağ yakımına yardımcı olduğu gibi metabolizmayıda hızlandırıyor. ayrıca diğer yağ yakmaya yardımcı gıdalar;

Payaya: Sindirim sistemini aktive ediyor.
    Ananas: Sindirim sistemini güçlendiriyor.
    Karpuz: Kalori açısından oldukça fakir bir meyve. Vücuttaki fazla suyun dışarıya atılmasını sağlıyor.
    Kuşkonmaz: Vücuttaki fazla suyu dışarıya atan en etkili sebze.
    Patates: Bağ dokusunda birikmiş olan fazla suyu içeriyor.
    Enginar: Vücuttaki fazla suyu dışarıya atıyor ve tuzun olumsuz etkilerini en aza indiriyor.
    Domates: İçeriğindeki C vitamini cildi sıkıştırıcı etki gösteriyor.
    Kereviz: Böbreklerin işlevini güçlendiriyor ve toksik maddelerin dışarıya atılmasını sağlıyor.

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Teşekkürler vermiş olduğunuz bilgiler için ılık su ve elma sirkesi ni düşüneye başlamıştım ve uygulamaya geçicektim ancak yeni vermiş olduğunuz bilgiler özelli,kle nescafe olayıda uygulayabileceğim bir husus bunuda kullanmaya başliicam...ancak kusura bakmayın ama ben şuınu anlayamadım ''kafein duyarlılığın yoksa '' bu ne demek tam anlayamadım yani alerjim mi olup olmadığını sordunuz tam anlayamadım .. yoksa normal şartlarda kahve içen biriyim..emeğinize sağlık

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:07 ----------

Saygı benden çok saolun temenniler için tabiki bunlar benim yararıma olucak şeyler farkındayım ...

Çok teşekkür etim ancak dediğim gibi çalıştığımdan dolayı vede malum maddi durumdan dolayı ha deyince ton balığıdır,v.s istediğim zaman istediğim anda var edemiyorum sadece sabahları yumurtayı aksatmamaya çalışıyorum ve elimden geldiğince tavuk yemeye ve ekmek yememeye çalışıyorum Allahın izniyle 1 yıl biçmiş olduğum süreçte kendime yakışan vücuda sahip olacağımı sanııyorum ben bu yazı geçtim hedef 2011 yazı :)haftada ortalama 3-4 gün spora gitmekteyim dipnotum:)

13. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yaparsın yaparsın, speedtouch'ın dediği gibi bir yıl uzun bir süre insanlar hemen olsun isteb bu işte sabır çok önemli, umarım gelicek yazdaki fit vucudunu gördükten sonra her yaz böyle olmak için çalışırsın ve hayatın sporla geçer sağlıklı geçer.

Sayfayı Paylaş