Yağ yakma ve sarkık giderme!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Middleweight tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Middleweight

Middleweight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle.Benim sorunum kilo verdikten sonra alt karnımda oluşan sarkık.Ben 6 ay öncesine kadar 95 kilo idim planlı ve programlı bir diyetle 76 kiloya indim yazın başlarında ideal kiloma ulaşmıştım yüzmeyi çok seviyorum günde 5-6 kilometre yüzüyordum sabah ve akşam olmak üzere ve yememe çok dikkat ediyordum ki bu sorun ilk başlarda yoktu.Ramazanda biraz pideydi tatlıydı filan kaçırdım biraz derken ( dondurmaya hiç dayanamam 2-3 kere dondurma yiyordum günde) tartıda kilo almadığım için bi sorun teşkil etmiyordu 15 gün sonra filan baktığımda alt karnımda hafif bi sarkma çıkmaya başladı ve benım sayemde biraz daha büyüdü Şimdi aklım başıma geldi şekeri komple kestim normalde şeker yemiyorum ama dondurma yemeği bıraktım normal beslenme programım şöyle;
    SABAH
    2 kibrit kutusu yağsız beyaz peynir
    3 rafadan yumurta beyazı
    1 tane domates
    Maydonoz
    1 yeşil çay veya yağsız süt
    2 dilim kepek ekmeği
    veya 5 kaşık nesfit ve yağsız süt

ara öğün

yağsız yoğurt
    veya süt/ayran

öğlen

yağsız teflon tavada pişmiş tavuk göğsü
    fırında veya mangalda balık
    yağsız ton balıklı marul salatası limonlu/elma sirkeli
    nadiren pilav/makarna

ara öğün
    Karbonhidrat olarak yağsız tuzsuz bisküvi/kraker

*Ara öğünden sonra yüzmeye gidiyorum.1 saat boyunca tempolu bir şekilde yüzüyorum.Sıvı kaybı için çalışma öncesi 500 ml su/sıvı tüketiyorum.

Akşam yemeğinden önce evdeki dumbelllarla çalışıyorum.

Akşam(Yüzmeden geldikten sonra saat 6 civarı)
    1 bardak yağsız süt
    Nadiren pilav/makarna
    Öğlen yediğim gibi tavuk/balık veya et yiyorum
    2-3 kaşık yağsız yoğurt

*Günde 2 adet soda içiyorum ve meyve sebze çok tüketiyorum.

Düzenli yüzdüğümden dolayı omuz ve trapezlerde büyüme oldukça oldu ancak karını düzeltemiyorum ne yapsamda ve karnımda tüylenme çok.Ne yapmamı önerirsiniz her türlü öneriye açığım (kilo almam gerekirse almaya çalışırım)

Ölçülerim

Kol:36
    Omuz:120
    Kilo:76
    Boy:181

Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş