Yağ yakma programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve eşek arısı tarafından 17 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eşek arısı

eşek arısı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.78 boyunda ve 80 kiloyum.Şu ana kadar spor salonuna hep yarım yamalak gittim;uzun aralar verdim ve sonunda yağ oranımı en aza indirdikten sonra hacimlenmeye karar verdim.Şu an kilo ve boydan da anlaşıldığı gibi biraz göbek var.Öncelikli amacım 1 1.5 ayda şu göbekten kurtulup kas inşaasına başlamak ama bir yandan da mevcut kas kütlemi kaybetmek istemiyorum ve kendimce bir beslenme programı hazırladım.Tabi bu beslenme programı antreman yoğunluğuna göre değişiyor.Pazartesi, Salı ,Perşembe ve Cuma günleri hem kardiyo hem aletli çalışma yapıyorum.Çarşamba ve Cumartesi günleri ise sadece kardiyo.Pazar da dinlenme.Beselenme programını da 3 tip gün için yazıyorum.

Pazartesi,Salı,Perşembe,Cuma

Sabah 7:30

2 tablet Carnitine veya bir fincan Türk kahvesi

Sabah 8:00 10:00

Sahilde 11 kmlik bir koşu antremanı( Kardiyo)

Sabah 10:00

Tuzsuz ve yağsız lor peynirli tost ( Çavdar ekmeği ile ayrıca içine yiyebilmek için kekik,sarımsak tozu,domates,yeşil biber ve çok az deniz tuzu koyuyorum.)

Öğlen 12:00

1 küçük kutu Light yoğurt veya bir avuç ceviz ( Ara öğün )

Öğlen 12:00 14:00

50şer setten 1000 mekik

Öğlen 15:00

Yağsız ve tuzsuz esmer makarna veya az yağlı sebze yemeği (Salon çalışması için karbonhidrat depoluyoruz.)

Öğlen 16:00

Bir porsiyon meyve(Salon çalışması için karbonhidrat depoluyoruz.)

Akşam 17:00 18:00

Spor Salonunda antreman( Pazartesi,Çarşamba : Sırt,Göğüs Salı,Perşembe:Biceps,Triceps,Bacak)

Akşam 19:00

Haslanmış tavuk veya 4 köfte veya yağsız ton balıklı salata ( Sadece protein alıyorum.)

Yatmadan önce

Zencefilli elma çayı ( Metabolizmayı hızlandırmak için.)

Bunun yanında sadece kardiyo yaptığım Çarşamba ve Cumartesi günleri öğlenki karbonhidrat alımını durduruyor ve o öğünleri salatalık domatesle geçiştiriyorum.

Pazar günleri ise vücudun ezberini bozmak ve metabolizmayı hızlandırmak için abartıya kaçmamak koşuluyla kendime izin veriyorum.Sizce diyetim uygun mudur ? Eksik yanları veya ekleyeceğiniz birşey varsa söylerseniz mutlu olurum.Herkese iyi günler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17.08.11 00:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16.08.11 23:49 ----------

Bir de asıl merak ettiğim şeyi söylemeyi unuttum.Genelde günde çift antreman yaptığım için diyeti çok katı yapmamaya özen gösterdim fakat bunu biraz fazla abarttığım için mi yoksa yediklerimin besin değeri yüksek gıdalar olduğu için mi bilmiyorum kendimi gün içinde hiç aç hissetmiyorum ve bunun yüzünden sanki hiç kilo vermiyormuşum gibi bir his oluştu bende.Sizce yediklerimi biraz azaltmam mı gerekir ?

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    çok katı bi program , ben önermiyorum, yağ yakıcam diye kendini hırpalamana gerek yok , bunu sağlıklı bişekilde uzun vadeye bölebilirsin
    + bu beslenmeden yeterli protein çıkaramazsın, buda kas kaybına yol açar

3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    1000 mekik yapacağına obliklerini de işin içine katabileceğin çapraz mekikler yapmak daha uygun olur. illa kilo vermek istiyorsan genel vücut çalışmalarına ağırlık vermen gerek söyleyeyim. çok eklemli hareketler iyi olur kilo vermek için

Sayfayı Paylaş