Yağ yakma konusunda farklı ve güzel bir tüyo.

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Grendel tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Beyler kaynağını hatırlamadığım küçük bir tüyo vermek istiyorum sizlere(Sanırım M&F'de olabilir).Sabah kahvaltıdan biraz süre önce soğuk su içmek az da olsa yağ yakımımızı artırıyormuş.Bunun nedeni sabah ilk yataktan kaltığımızda vücudumuz enerji olarak yağı kullanıyor bunu zaten hepiniz biliyorsunuz ve biz soğuk suyu içtiğimizde vücudumuzun ısısı düşüyor(soğuk suyun vücut sıcaklığımızdan daha düşük bi sıcaklığı olduğu için) ve vücudumuz bu ısı dengesini sağlamak için enerji harcıyor(tabi ki yağ olarak).Yani olay şu sabah iki büyük bardak soğuk su için(hasta olmayacağınız şekilde olsun ama ne kadar soğuk olursa o kadar iyidir) sonuçlara bir bakın.

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    ineyle duvar delmek gibi bişe soğuk su içince kaç kalori yakıyosun ki adam gibi kardiyo yaparsın olur biter

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hayır dostum bir de şöyle düşün yediğin en ufak şeyin bile yağını hesaplıyorsun ama bu da değil zaten kardiyo yapcaz sadece nefis soğuk iki bardak su içicez sabah çünkü biliyorsun sabah su içmek zaten herkezin ihtiyacı ama soğuk suyu içtikten sonra 25dk sabah koşusu çok iyi olur belki bunun sayesinda 3-5g yağ yakarız fazladan günde.Yani beni tembel sanma ben defineyim zaten.Ama şu konuya açıklık getirdik başkaları adına güzel oldu teşekkürler. :)

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş