Yağ yakma günlüğüm: Animal Cuts, Süre: 105gün. Hedef: 12cm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve residente_calle tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese merhaba,

Yaklaşık 10 aydır kesintili olarak (apandisit ameliyatı,sınavlar okul vs) bb ile ilgileniyorum, boy 1.72, kilo 76.5. Yağ oranım da tahminen (alışveriş merkezlerindeki dandik makinelere göre) %22-23 civarında.

Son 3 aydır antrenmanlarda ve haricinde kardio yapamadığımdan (antrenmanlara ders arasında gidiyorum) inanılmaz yağlandım. Bel bölgesinde yaklaşık 5 cmlik bir artış oldu, şu anki durum 98cm, fenalardayım.

Pantolon, şort, mayo hiçbiri olmuyor geçmişe dair. Gerçi onlar olsa bile artık kafaya koydum bu göbek 105 günde 85cm'ye inecek!! (Allah'tan bi şey cıkmazsa diyelim. BB'ye de öyle diyodum 1 ay geçmeden apandisitim patladı hop 3 ay ara). Kararlıyım, azimliyim, hırslıyım. Bugüne kadar hiç diyet yap(a)madım. Pisboğaz yapımın değişmeyeceğini düşünüyordum ta ki bugune kadar. Bugün yanımda arkadaşlar burger'da çok sevdiğim steakhouseları götürürken ben ara öğünüm olan etiform light yiyordum! 1 haziran 2010 itibariyle diyete başlamış bulunuyorum. Amacım kas kütlesini korumak DEĞİL, artırmak. Bu sürecte supplement olarak optimum whey gold, amino (optimum 2222 düşünüyorum ama önerilere açıgım) ve animal cuts kullanacagım. Programdan bahsedeyim:

1.gün biceps + gögüs

bench press 4x12.10.8.6
    incline press 4x12.10.8.6
    vertical chest 3x12
    barbell curl 4x12.10.8.6
    arm curl 4x12.10.8.6
    alternative curl 3x12

2.gün triceps + sırt

latpulldown 4x12.10.8.6
    rowing 4x12.10.8.6
    lat pull over 3x12
    frenc curl 4x12.10.8.6
    triceps press 4x12.10.8.6
    triceps push down 3x12

3.gün omuz + bacak

neck press 4x12.10.8.6
    shoulder press 4x12.10.8.6
    lateral raises 3x12
    leg press 4x12.10.8.6
    leg extension 3x12
    leg curl 3x12

Tüm günlerde 3x maximum mekik.
    leg raises 3x maximum. (bu 2sine bugune kadar pek uymadıgımı söyleyebilirimweightlifter)

Ve bundan sonra antrenmandan sonra 45 dakika uygun nabız aralıgında (110-125) 45 dakikalık kardio. (kosu bandı + cross + bisiklet)

Yaklaşık 1 aydır antrenman yapamadığım icin yeni basladığımda aynı agırlıkları kaldırmak zor oldu. neyse alısacagım artk.

Bunun yanında bugunden itibaren haftanın 4 günü (antrenman günleri dışında kalan günler) 60-75 dakika arası kardio ve 3'er setten karın hareketleri.

Onun haricinde evde hergün 40 barfiks. araya bir de şınav ekleyecegim.

Diyet olarak çok süpersonik bir şey düşünmüyorum dediğim gibi bugune kadar hiç diyet yapmış bir insan değilim, yani değildim!

Sabah kalkış
    su whey karışımı

30dakika sonra
    4beyaz + 2sarılı omlet , taze sıkılmış portakal suyu. 1 kase nesfit. (nesfit konusunda yorumlarınızı bekliyorum,daha doğrusu karbo meselesi)

Ara ögün
    az miktar meyve

Öglen
    kırmızı veya veyaz et bol salata (yanında kepekli makarna?)

Öğleden sonra
    açlığı bastırmak için etiform light

Akşam
    150-200 gr tavuk gögüs haslanmış tuzsuz. (yanında az da olsa karbo?)

Aralarda
    meyve.

Yatmadan önce:
    400 ml yarım yaglı süt? (tamamen yagsız mı kullanayım)

Gün icinde 1 avuc fındık badem + yesil cay + pulbiber + zencefil + kahve kısacası yağ yakmaya yardımcı her doğal şey :)

Daha animal cuts kullanmaya başlamadım, bu tempoya biraz alışayım diye düşünüyorum. 1 hafta 10 gün sonra başlayacagım sanırım. Bu arada yarın kan tahlili yaptırmaya da gidecegim bi sakatlık cıkmasın.

Tüm bunlardan sonra siz değerli arkadaşlara bazı sorularım olacak.

1- Animal cuts ile birlikte tüketip tüketmemem gereken şeyler var mı? ekstra kafein vs.

2- karbonhidrat meselesi cok kafama takılıyo. 0 karbo diyetleri bana göre değil sanırım cünkü amacım aynı zamanda kas kütlesi yapmak. yani diyet %80 kas idmanı %20 değil benim için, olsa olsa %51 - %49. Bunun için sabah öglen ve aksam karbo dengelemesini nasıl yapmalıyım? bazı günler spor akşama kalacak ve ben aksam 9 gibi son ögünümü tüketecegim. o zamanda alınan karbo tüm emegi bosa mı cıkartır? onsuz da nasıl olacak? cıkmazdayım.

3- mekik yag yakma icin can alıcı bir egzersiz midir? yok yapmaktan kacmıyorum da, mekikte kendimi cok zorladıgım zaman basım dönüyor gözüm kararıyor. sanırım kan sekerim düsüyo emin değilim. ama antrenmanlarda böyle bir sorunum yok, şiddetli antrenmanlar cıkarıyorum (tabi kendi capımda :) ) antrenmandan sonra kolumu kaldıracak enerjim kalmıyo ama mekik çekerken sorun var.

Hala animal ile ilgili süphelerim var (karaciger sorunu vs) ama artık canıma tak ettiği için sanki görmezden geliyorum. son bi tercih var aslında l-carnitine mi animal cuts mı diye. ama l-carnitine alır da bi şeye yaramaz, çabalar büyük ölcüde basarısızlıkla sonuclanırsa bir daha bu motivasyonu saglayamam gibi geliyokafa_

Her türlü yorum, öneri, eleştirinize açığım ; gelen her mesaj beni daha da cok motive edecektir. Gelişmeleri gün gün paylaşmaya çalışacagım, 105 gün sonunda umarım hedefime kavusup "bir nebze" fit hale gelirim.

Herkese başarılar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

İlk gün beslenmemi aktarayım.

Sabah
    4+2li omlet, portakal suyu, nesfit.

Ögleden once
    100-150 gr kiraz

Ögle
    4 köfte + 50 gr haslanmıs patates

ögleden sonra
    etiform light

aksam kardiodan sonra saat 9 civarı
    haslanmış tavuk gögüs tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna:S
    bir de kendimi tutamayıp yediğim 3 çigköfte.

yemekten 2 saat sonra
    100 gr kiraz.

biraz sonra yatarken
    400 ml yarım yaglı süt.

2. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    2. gün de bitti.

Beslenmeden bahsedeyim,

Sabah
    4+2li omlet, portakal suyu, nesfit + yulaf ezmesi yarım yaglu süt ile birlikte.

Ögle
    120gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna

ögleden sonra
    etiform light + yarım kase yulaf ezmesi

antrenman: bugun biceps + gögüs günüydü, 1.5 aydır gitmediğim için baya zorlandım özellikle bench ve incline press'te ama kötü değildi. 55 dakikalık kas calısmasından sonra 40dakika ort.120 nabızda koşu bandı ve bisikletteydim.

antrenman 1.5 saat sonrası:
    200 gr haslanmış tavuk gögüs tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna
    bol salata.

biraz sonra yatarken
    400 ml yarım yaglı süt.

günlük 2.5 litre su barajını aştım. kan tahlili yarına kaldı.

Şafak 103

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  3. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış hatırlamıyorsam vg antremanından hemen sonra yapılan kosu vg antremanını bosa götürüyordu diye hatırlıyorum.Eger yanlış isem affola : )

residente_calle bunu beğendi.
  4. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bu konuyu çok takip ettim, forumda, salonda, arkadaş ortamında vs, ve ben de senin gibi düşünüyordum; hatta bugune kadar antrenmandan sonra kardio hiç yapmamıştım "hacim sahibi olmayı engelliyo" gerekçesiyle ama forumda okuduğum birkaç başlıkta (bulup paylaşmaya çalışacağım) ve salonda hocanın ve arkadaşların da yağ yakımı için antrenmandan sonra kos tavsiyesi üzerine başladım.

Daha teknik bilgi verebilecek arkadaşlar vardır eminim.

5. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    3. gün de bitti.
    Bugun kardio günüydü 70 dakika uygun nabız aralıgında (ort. 115) kosu bandı, cross ve bisikletteydim. ardından 3'er setlik karın egzersizleri.

Beslenme

Sabah

Ögle
    100gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna

ögleden sonra
    etiform light

aksam
    yogurt corbası + bezelye yemegi + 100 gr yogurt.

biraz sonra yatarken
    400 ml yarım yaglı süt.

Safak 102

6. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    4. gün de bitti.

Bugun antrenman günüm olmasına ragmen 1.5 aylık vg antrenmanlarına ara vermenin dayanılmaz hamlıgı dolayısıyla dinlenerek geçirdim. Yarın omuz + bacak başlayacagım ve daha sonrasında 1 saat koşu bandı + bisiklette olacagım.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    100gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna + Bol salata

Ögleden sonra:
    dayanamayıp yarım simit yedim :S (yaklasık 130 kalori ediyo, bunu yarın telafi edicem)

Aksam:
    cok az bezelye yemegi + 100gr yogurt.

aralarda meyve.

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

--------
    Şafak 101

7. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun 5. günümdü.

Omuz + bacak calıstım, ardından 45 dakikalık kardio (bisiklet + kosu bandı, tabiiki uygun nabız aralıgında) ve karın egzersizleri (10 poundlık agırlıkla mekik)

Beslenme:
    Sabah

Ögle (antrenman öncesi)
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + yulaf ezmesi (antrenmandan 1saat once)

Antrenmandan sonra: (aksam)
    175 gr tavuk gögüs haslanmıs ve tuzsuz + 4 yemek kasıgı kepekli makarna + bol salata+ ayran

Saat 22.00 gibi
    1 elma

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

Gün icinde 2.bucuk litre su + 1 fincan yesil cay + 1 avuc fındık - badem - ceviz.

-----
    Şafak 100.

8. tncyoo

tncyoo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten azimli ilerliyorsun bozmadan devam sonuçlar çok güzel olacak.

residente_calle bunu beğendi.
  9. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun biraz kacamak yaptım, kaçamaktan kasıt yaglı tuzlu ya da fast food degil ama aksam ögünümde yememem gereken 4 yemek kasıgı erişteyi yemeden edemedim. Onun yerine kendime 100 mekik cezası verdim :)

Bugun kardio günüydü, salona gitmek yerine kuzenin evinde kosu bandında 60 dakika kadar hızlı tempoda yürüdüm. (5.5 - 6 speed) Ardından 5 kiloluk agırlıkla karın egzersizleri.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 4 yemek kasıgı kepekli makarna + Bol salata

Ögleden sonra
    meyve

Aksam:
    100 gr az yaglı kırmızı et + 4 yemek kasıgı erişte + 80 gr ton balıgı (yagını suzerek)

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

----------
    Şafak 99

10. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    İki gündür anneannemin rahatsızlığından hastanede koştur koştur bi hal oldum, diyete mümkün olduğunca riayet etmeye calıstım ama öğlen yemeklerinde maalesef yaglı tavuklu sandvic yemek zorunda kaldım.

Aynı şekilde spora da gidemedim.

Neyseki bugun kendimi topladım, kaldığım yerden devam.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz

Ögleden sonra
    meyve

Aksam:
    200 gr fırında az yaglı balık + 1 kase mercimek corbası + bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

yarın gögüs + biceps antrenmanı, ertesi gün triceps + sırt. Üstüne 60'ar dakikalık kardio ve karın egzersizleri.

Pazartesi -Salı da animal cuts'a başlayacagım sanırım.
    ______
    Şafak 96

11. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Dün gögüs + biceps calıstım, ilk haftada kaldıramadıgım agırlıkların ardından daha iyi ve verimli bir antrenmandı. yalnızca bazılarında sonlara dogru bikaç tekrarda zorlandım.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    50gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 100 gr balık fırında balık tuzsuz

Ögleden sonra (ant. öncesi)
    yulaf + 3 amino

Aksam: (antrenman sonrası)
    300 ml %100 üzüm suyu +whey + 45 dakika sonra 3 amino + 300 ml yarım yaglı süt.

200 gr fırında tavuk gögüs haslanmıs tuzsuz + 4 yemek kaşıgı mercimekli bulgur pilavı + 1 kase mercimek corbası + bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

12. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Kardiodan bahsetmeyi unutmuşum, kas antrenmanından hemen sonra üzüm suyu ve whey'i aldıktan sonra 60dakikalık kardio (nabız 125-130, 40dakika kosu bandı + 10 dakika cross + 10 dakika bisiklet) ve karın egzersizlerini tamamladım.

13. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok pardon araya gırdım ama bısey sorcaktım bu anımal cuts yag yakıyor dımı ayrıcca kas ta yapıyor mu

14. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Evet, animal cuts yag yakmaya yardımcı bir supplementtir. Ancak bu ürünü alınca kendiliğinden yağ yakacaksın diye bir şey yok, diyet + spor ile bu ürünün kullanılması fayda saglayacaktır.
    Kas gelişimi konusunda animal cuts'ın herhangi bir etkisi yoktur.
    Animal cuts ile ilgili bircok seyi forumda arama yaparak bulabilirsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:24 ----------

Bugun kardio yaptım. Süreyi artırıp kendimi zorladım ve en yorucu kardio günümdü diyebilirim. toplam 90 dakika olmak üzere kosu bandı (55 dk) + cross (20 dk) + bisiklet (15dk) kardio ve ardından 3'er setlik 3 tane karın egzersiziyle tamamladım. Daha çok terleyeyim diye üstüme kapisonlu sweat giydim, gercekten sucuk gibi oldum bitiminde :)

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    150 gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 4 yemek kasıgı mercimekli bulgur pilavı + bol salata

Ögleden sonra (kardio öncesi)
    meyve

80 gr light ton balıgı
    200 gr az yagda pismis biftek tuzsuz + 4 yemek kaşıgı mercimekli bulgur pilavı + 1 kase yogurt corbası + bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

Yarın tartılıp kilomu ve bel ölcümü paylasacagım. Amacım 10 günlük sürecte 1 cm incelmekti bakalım tutturabilmiş miyim.

---------
    Şafak 94

liah78 bunu beğendi.
  15. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün dinlenme günümdü. Heyecanla gittim tartıldım ve 0.7 kilo vermişim. 75.8 gösterdi tartı. Tabii benim için kilo önemli değil, en iyisi bel ölçüsü. Ve bugun itibariyle, hedeflemiş olduğum 1cm'lik incelmeyi başardım. bel 97cm. Kaldı 12, hatta 17 :p Bakalım birkaç hafta sonra daha iyi sonuçlar alırsam (umarım) bu beni daha da motive edecek. Animal cuts'a salı - carsamba başlayacagım.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    200 gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 1 yemek kasıgı mercimekli bulgur pilavı + bol salata

Ögleden sonra:
    1 paket etiform light

Aksam:
    100 gr az yagda pismis biftek tuzsuz + 4 yemek kaşıgı kepekli makarna + 1 kase yogurt corbası + bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

-------------
    Şafak 93

16. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun sırt + triceps calıstım, verimli bir antrenmandı. Ardından 45 dakika kardio (35 dakika kosu bandı + 10 dakika bisiklet) yaptım ve karın egzersizleri.. Bugun tartıya bir kez daha cıktım ve tam 1 kilo vermiş gözüktüm. Yag mı su mu artık orasını bilmiyorum.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    200gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 4 yemek kasıgı kepekli makarna

Ant. öncesi
    3 amino

300 ml ananas suyu +whey + 80 gr light ton balıgı + 45 dakika sonra 3 amino

50 gr tavuk gögüs haslanmıs tuzsuz + 5 köfte + 3 yemek kasıgı kepekli makarna + 2 yemek kasıgı patates kavurması + bol salata

Yemekten 1.5 saat sonra
    100-200 gr kiraz

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

Aksam yemegini biraz fazla kacırdım sanırım (makarna + patates) ama antrenman sonrası dayanamıyorum yani vücut karbo mu istiyo cözemedim :)

-----------
    Şafak 92

17. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun bacak + omuz calısacaktım ama canım hic spora gitmek istemedi, az verimli bir antrenman olacagına hiç olmasın dedim yarına erteledim.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 4 yemek kasıgı kepekli makarna

Aksam:

150 gr biftek + 3 yemek kasıgı kepekli makarna + bol salata

Yemekten 1.5 saat sonra
    100-200 gr kiraz

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

-----------
    Şafak 91

18. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Ertelediğim omuz + bacak antrenmanını dün yaptım. Diyete başladığımdan beri şunu fark ettim ki antrenman sürelerim kısaldı. Eskiden en hafifi olan omuz + bacak bile 55-60 dakikadan asagı sürmezdi, hele gögüs + biceps antrenmanı rahat 70 dakikayı bulurdu. Diyetle birlikte neredeyse süperset haline getirdim ve gögüs + biceps antrenmanı 50-55 dakikada, triceps + sırt 45 dakikada, omuz + bacak 35 dakikada bitiveriyor. Tabii ki hareketlerin hakkını vere vere yapıyorum, bu sırada nabız da düşmediğinden yağ yakımı devam ediyor.

Dün, ilk kez, tek öğünde diyeti delmek zorunda kaldım. Daha doğrusu biraz da kendi isteğimle oldu. Antrenman sonrası dışarıda bazı işlerimi hallederken 3-4 saat boyunca bir şey yiyemeyeceğimi fark ettim ve yarım porsiyon tavuk döneri yememin, hiç yemememe göre daha doğru olacagını düşünerek mideye indirdim. Ekmeği ikiye böldürdüm, içini aldırdım vs vs ama beyaz ekmek ve yaglı tavuk döner diyeti deldi biraz. Aslında kendime 3 haftada bir öğün abartmadan bir ödül verecektim bunu gerçekleştirmiş oldum. Dönerden sonra aksam karbo almayarak az da olsa telafi etmeye calıstım.

Beslenme:

Ögle (ant öncesi)
    50gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 2 köfte + 3 yemek kasıgı kepekli makarna

Aksama dogru (ant sonrası)
    Yarım porsiyon tavuk döner + ayran

Aksam: 1 kase yogurt corbası + 1 küçük karnıyarık + 80 gr light ton balıgı

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

Sanırım yaptığım yanlış bir şey var o da şu, karbonhidratı yine de biraz fazla tutuyorum. Bundan sonra kas antrenmanı olduğu günler dışında sabah kahvaltıdaki yulaf + nesfit karısımını ve özellikle aksam yemegindeki karbonhidratı (kepekli makarna) almamaya calısıcam. Aksamki karbo olayı beni zorlayacak ama ya da mümkün olduğunca az tutucam bakalım. Animal cuts dün elime ulaştı ama kullanmadan önce kan tahlili olsun istedim, sabah gittim verdim kanımı. Bugun kardio antrenmanım var ama animal'a yarın sabah başlamayı düşünüyorum. Bu arada animal bildiğimiz kücük hapcıklarmış, biraz tedirgin etmedi degil. Neyse kötü düşünmemek lazım.

-----------
    Şafak 89

Son düzenleme: 16 Haziran 2010
    umutn bunu beğendi.
  19. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Dün 75 dakikalık kardionun ardından karın egzersizleriyle ant.'ı bitirdim. Bugün animal cuts'a başladım, sabah sabah 9 hap almak biraz aptal etti beni ama önemli olan umarım bir yan etkisi olmaz. motive edici etkisi olduğu da söylenebilir.

Beslenme:
    Sabah

Ögle
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 3 yemek kasıgı mercimekli bulgur pilavı

Aksam:
    5 köfte + 3 yemek kasıgı mercimekli bulgur pilavı + bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

20. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Animal cuts ile ilk günüm iyi geçti diyebilirim. Sabah kalkar kalkmaz ve spordan 1 saat kadar önce (saat 16.50) de olmak üzere 2 pack'i yuttum. Kokusu çok kötü, onun dışında bir sorun yok. Herhangi bir yan etki oluşmadı, hapları aldıktan yaklaşık 1 saat sonra 3-4 dakika süren cok hafif bir baş agrısı oldu ama bilmiyorum psikolojik olabilir. Hiç rahatsız etmedi. İlk günde ne kadar etki eder bilmiyorum ama sanki iştahı biraz kapatır nitelikte geldi bana.

Antrenman ise bugune kadar yaptıgım en uzun kardio antrenmanıydı. 100 dakika kardio (70 dakikası kosu bandı + 15 dakika cross + 15 dakika bisiklet şeklinde) ardından 4 hareketten oluşan 3'er setlik karın egzersizleriyle bitirdim.

Beslenme:
    Sabah
    4+2li omlet, portakal suyu

Ögle
    150gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 3 yemek kasıgı mercimekli bulgur pilavı

Aksam:
    150 gr tavuk gögüs haslanmış ve tuzsuz + 2 yemek kasıgı kepekli makarna+ bol salata

Yatmadan önce
    400 ml yarım yaglı süt.

Sayfayı Paylaş