Yağ Yakma Amacıyla Yaptığım Program (lütfen yardım)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve denozekoz tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. denozekoz

denozekoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 96 Kasım doğumluyum.Boyum1.78 kilo 73 yağ oranı yüksek bunu azaltmak istiyorum.bunun için yaptığım uzun araştırmalar sonucu egzersiz ve beslenme programı oluşturdum.Yorumlarını bekliyorum. Kahvaltı : 2 tam yumurta, 2 yumurta beyazı, 2 doğranmış domates, 1 kase corn flakes (light süt), 100 gram light beyaz beynir, 1 dilim kepek ekmek. Öğlen : 4 Haşlanmış patates, 2 tabak makarna, 100 gram ton balık. Egzersiz : 22 dakika ısınma-esneme 23 dakika hızlı koşma+yürüyüş. Akşam : 200 gram tavuk göğsü, 1 tabak salata (marul, roka, domates, soğan). Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşlar yardımını esirgemesin lütfen.

2. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    kahvaltıdan mısır gevreğini çıkar derim yediklerin bence gayet yeterli, akşam yemeğin de gayet güzel öğle yemeğine gelince 2 tabak makarna bence çok patates hakkında çok bi bilgi sahibi değilim daha bilgili arkadaşlar öğle yemeğini değerlendirecektir

3. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Öğlen 4 haşlanmış patates ve 2 tabak makarna mı ? o kadar kh la diyet değil , bulk yaparsın anca , programını tekrar gözden geçir derim , aldığın kh miktarı fazla geldi gözüme :)

Sayfayı Paylaş