Yağ Yakicilar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SP3RANZA tarafından 20 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SP3RANZA

SP3RANZA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Uzun bir süre bacağımdan geçirdiğim ameliyat sonucu uzun bir süre hareketsiz kaldım..Bu süre zarfında hareketsizliğim nedediyle 15-20 kilo aldım..Şimdi spor&diyet ve bu yağ yakıcı ilaçları kullanarak bu kiloyu vermeye çlışacağım..Piyasada baya bir araştırma yaptım ve yazılanları okudum..Ayrıca diğer yabancı siteleride gezdim..Bu yağ yakıcı (fast burner) denilen ilaçların birçok yan etkisi olduğu görülüyor..Baş ağrısı,uykusuzluk,mide ağrıları gibi..Şimdi ilk olarak LIPO 6 adında bir ürün inceledim daha doğrusu yabancı bir site bu ürünü yağ yakıcılar içinde 1. seçtiği için ilgimi çekti.Çoğu forumda bu ürün kimi kişiye yarıyor kimin de ise aşırı baş ağrısı yapıyor.Birde ürünün 2 çeşidi var 1. si ephedra içeren diğeri ise ephedra içenmeyen..Bu ephedra denilen madde extasy olarak bilinen enerji veririci hapda da kullanılıyormuş..Şu an için bu ürünü kalp atışımı bozacağı düşüncesiyle tedirginim.Birde CLA ve CREATINE denilen ürünler var..Bunların sıvı ve katı olanları var..Ayrıca CLA ve CREATINE ürünlerini satanda birçok marka var..Bu markaların hangisi en iyisi?Bunlar okuduklarıma göre LIPO ya göre daha az riskli sanırım yada hiç riski yok..Şimdi bu işe başlıycak yeni birisi olarak deneyimlerinizden faydalanarak bana yardımcı olmanızı ümit ediyorum..Herkeze kolay gelsin..

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Creatine deıl Karnitin o.. Alacaksan Hardlıne al derım Sıvı olanı daha ıyı ve cabuk kana karısıyor.. Lıpo 6 aldım ben kullanmaya baslıyacam yerınde olsam karnıtın desteklı lıpo 6 kullanırım =)

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda bu konuda birçok başlık var..arama yapmadan başlık açmayalım!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş