yağ yakarken whey protein+creatine

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar haftada 4 gün vg 2 gün full ka rdiyo yapıyorum whey proteini 1 aydır kullanıyorum ve kilo vermeme engel olmadı tersine yardımcı bile oldu. ama kilo verdiğim için gücümde baya bir azalma oldu ve o yüzden cretine aldım ağırlık antremanları için hocam tavsiye etmişti bende onayladım sizce kilo verirken creatine kullanmak doğrumudur? su tutumu kaslarda yaptığını biliyorum ama yağ yakmama engel olurmu kolay gelsin.

2. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    N.O alsaydın daha iyi olurdu damarları daha belırgın ederdı, creatıne su tuttugu ıcın hatları kapatabılır gecicidir ama bıraktıktan sonra bu suyu vucudun atar eskı halıne döner

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkür ederim su tutumunu biliyorum ama yani okadar çok belli edicek derecedemi su tutar 2 en azla 4 kg su tutar die biliordum oda kaslarda? 1 haftada atıormuş suyu sanırım bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Definasyon döneminde creatine kullanabilirsin. Creatine sadece su tutması gibi bir özelliği yok yenilenmeyi de hızlandırıyor.

Sayfayı Paylaş