Yağ Yakarken Hacim Kazanma Proğramı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve harekir tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    Yağ Yakarken Hacim Kazanma | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme proğramımı oluşturdum ve şimdide anteman proğramıma geldi etrafımda herhangi bir spor salonu olmadığı için evde yapacağım bunun için dambul seti alacağım ve sizce başka neler alabilirim ağırlık sehpası çok gereklimi sizce nede olsa kasların gelişim süreci hasar oluşturma,aminoasitleri yeteri kadar alma ve iyi bir uykudan geçiyor spor salonuna gitmediğim için bir eksiklik olurmu proğramımı hazırlamadım anteman için haftada 3 gun aerobik antemanı yapacağım bunlar bir gun yapıp bir gun yapmamak şeklinde olacak ve ağırlık antremanlarımıda haftada 4 gunu geçmeyecek şekilde uygulamayı planlıyorum ve herkeze tavsiye ederim okuduğum bir yazıda ısınmayı atlamamak ve aerobik anteramını ağırlık antremanından sonra yapmak daha uygunmuş bende boyle yapmayı planlıyorum sizce nasıl bir proğram hazırlamalıyım evde hangi hareketlerle daha iyi verim alabilirim ve ilk ay dambullarla başlamamın bir sakıncası varmı yorumlarınızı bekliyorum bir kusurm olduysa affoluna :)
    Not:ziraat bankkart ile gitti gidiyor uzerinden alışveriş yapabilirmiyim yani atm kartıyla ağırlıkları ordan almayı planlıyorum.

Sayfayı Paylaş