Yağ yakamıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hcbitti tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hcbitti

hcbitti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Merhabalar,
    15 yaşında 182 boyunda ve 89 kiloyum.ramazan ayından önce 1,5 ayda toplamda 8 kilo vermiştim.yöntemim basitti,3 beyazı tamamen kesmiştim(ekmek,şeker,çikolata,kola)... haftanın 3 günü akşamları koşuyordum ve boks antrenmanıma gidiyordum.aynı diyeti şimdi de uyguluyorum fakat 1 hafta olmasına rağmen kilo vermem gereken yerde tartı 91 kiloyu gösteriyor.sebebinin bilmiyorum.günlük meyveli sodayı çok içiyordum.boks antrenörüm sade soda ve vişne suyunu karıştırıp tüket dedi.ve şunu da belirtmeliyim,istisnasız hergün hiit cardio yapıyorum(5dk ısınma,5 dk koşu,2dk yürüyüş,5dk koşu,5 dk soğuma).bazen de hiit cardio sıkıyo ve yarım saat düz yolda koşuyorum.günlük karbonhidratı hemen hemen sıfıra düşürdüm diyebilirim.sadece protein kaynaklı beslenmeye çalışıyorum.vg ye ara verdim acaba o yüzden mi(boks ile çok zor oluyor).acaba çok mu koşuyorum.günlük de 3 öğün yiyorum.sebebi nedir?yani neden yağ yakamıyorum? eleştri ve yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

2. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    spora alışma döneminde kilo alınabiliniyor adaptasyon süresince devamında yag yakımı gerçekleşecektir yılmadan çalış :)

Sayfayı Paylaş