Yağ yakım kürü

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Mestano tarafından 2 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakımı için bir kür yapmayı düşünüyorum. Haftada 6 gün antreman yapıyorum herbiri çok ağır geçiyor.Tabi bunlarla birlikte cardioda giriyorum.
    Elime bir kutu hydroxycut geçti, bunun hyrdoxycut hardcore'dan farkı ne? Ayrıca elimde bir kutuda 500mg'lık l-carnitin var. Nasıl bir kür yapmamı önerirsiniz?
    www.hydroxycut.com ürün hakkında bilgiye buradan ulaşılabiliyor.

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    oncelikle acikcasi 4 ayda 10 kilo wermis we geri almamis birisi olarak soliyeyim agir antreman arti kilo isi yalan bir ikincisi weider inkospor l-carnitinlerini kullandim we kullanmasamda olurdu ama acikcasi bir hydroxycut kullandim ki bu hayatimda aldigim en iyi gercekten arkasinda durabilecegim sayili supplement arasinda..Kaldiki bb.comda super site kisminda man transmission (erkek degisimi kisminda kilo weren kisilere bakicak olursak) oradakiler anteramanla cardioyu daima ayri tutmuslar...hic 1 zaman antreman arkasina cardio yazmamislar...sana tawsiyem gecmisi olan bi sporcuysan bu sporda biseyleride kaybetmek istemiyosan ilk basta yag yakicinin yanina BCAA bul...Kaslarini da kaybetmiyesin 2. tawsiyem 6 ogun yemek ye..Antremanla bu isi yapicaksan eger; pazartesi cars cuma agirlik,sali persembe c.tesi cardio pazar off...bench_O

Sayfayı Paylaş