Yağ Yakım Günlüğüm(Başlangıç:102kg şimdi 88kg hedef 70kg)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve stewartt tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Öncelikle merhabalar arkadaşlar.22 yaşındayım ve aşırı kilolarımdan kurtulmaya çalışan bir gencim.her hafta hedefime daha da yaklaşıyorum.Haftada 4gün 8.seviyede 55dk orta-yüksek hızda bisiklet yapıyorum.Antremandan 20 dk önce zero shot L-carnitine alıyorum.Kardiyo çalışmamdan sonra omuz pres-omuz açış(5.ağırlıkta 12-10-8)omuz açış(4kg 8-8-8)göğüs pres(barsız 26kg 12-10-8)kanat lat(7.seviye 12-10-8),ayakta pazu(16 kg 12-10-8) ve alna pres yapıyorum.sabah kahvaltısında mutlaka 2 yumurta(haşlanmış)+lor+yeşil zeytin+marul+maydonoz+şekersiz çay içiyorum.kahvaltıyı geç yaptığım için öğlen bi açlık hisetmiyorum,zaten en geç 18.00da akşam yemeğimi yiyorum.Akşam yemeğimi protein yönünden zengin gıdalarla yapıyorum(tavuk göğsü-ton balıklı salata vs artık ne canım çekiyosa.Havalar iyiye doğru gittiğinden dolayı hemen hemen hergece de 5km yürüyüş yapıyorum ama öyle tempolu değil normal gezme.Karanfili ve yeşilçayı bol tüketiyorum.Bu sayede her hafta 2kg net veriyorum.Amacım diploma alırken 80kg'a ramazana kadar da 70 kg'a ulaşmak.Azimle ilerilediğim bu yolda her türlü desteğiniz ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim : )

Son düzenleme: 26 Nisan 2012
    boredom bunu beğendi.
  2. aytachan

aytachan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    l-cartinite in faydasını gördüğüne inanıyo musun? ve ilk kilon ve şuanki kilon nedir?

3. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Başlıkta da belirttiğim gibi ilk kilom 102 civarıydı,şimdi ise 88 kiloyum ve bu kiloyu 6 haftada verdim.4hafta l carnitin kullanmadan spor yaptım 8kg verdim iki hafta boyunca ve şimdi de lcarnitine kullanıyorum toplam 4kg verdim.Lcarnitini uzun araştırmalarım sonucu kullanmaya karar verdim ve çok mutluyum.ilk ay herkes 4-8 kg verebilir fakat 2.aya geldiğinde vücut bir nevi direnç gösterir ve maksimum 3-4 kg verirsin.fakat lcarnitin sayesinde kilo verme hızım hiç azalmadı hala haftada 2kg veriyorum.Daha az yoruluyorum,daha çok terliyorum.Eğer kullanmakta tereddüt ediyorsan bence hiç tereddüt etme.sadece yağ yakmanı hızlandırmıyor karaciğerdeki fazla yağı yakıyor,zihni açıyor,dikkat dağınıklığını engelliyor.Bu yapılan bir çok araştırmayla sabitlenmiş durumda.Eğer araştırmalara güvenmem diyosan da beni örnek olarak alabilirsin :)

4. asit1212

asit1212 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    before after resimlerini bekliyoruz

5. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli

Valla kardeşim şu anlık before/after lık bir durumum yok çünkü kilom hala fazla.Hedefime ulaşır ulaşmaz koyacağım elbette.

6. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Diyetime ve sporuma yılmadan devam ediyorum arkadaşlar şuan 84.1 kiloyum.Yaz ayları kapıda malumunuz o yüzden arada mangal kaçamakları falan yapıyorum sadece :)Lcarnitinim bitti 2.kutuya geçtim,diyetim aynen devam :)

7. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Evet arkadaşlar sonunda idealime ulaştım,umarım kiloları yüzünden umutsuzluğa düşen arkadaşlara umut olurum ve sağlıklı günlerine en yakın zamanda kavuşurlar...

8. sbowe1

sbowe1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Zero shot sıvı l-carnitin hakkında düşünceleriniz nelerdir

9. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Kendisinden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim:) Zero shot ın diğerlerinden farkı şu,sıvı olduğu için anında emiliyor ve etkisini hissediyorsunuz,ikinci olarak 2000mg olması.Birçok lcarnitine 1000mg iken zero shot tam 2 katı lcarnitine sağlıyor ve son olarak da uygun fiyatı :) Herkese tavsiye ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:30 ----------

Arkadaşlar 1 ay öncesinden başladığım body programına bakabilir,eleştiri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz,buyrun :)

Sayfayı Paylaş