yağ yakım günlüğüm önerilerinizz

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve batmanksk tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batmanksk

batmanksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba az önce forumda gezerken karatay beslenmesini gördüm ve yapmaya kara verdim sizce yağ yakarmıyım bu diyetle
    amaç: yağyakmak ve karın bölgesindeki kasları çıkarmak ayrıca kol kaslarını eritmemek
    BESLENME:Sabah: 2 tam yumurta yada daha fazla, her türlü yağlı peynirler bol miktarda, domates, biber, zeytin, ceviz.

Öğlen: mercimek veya domates çorbası
    Ardından baklagil yada et yemeği. (kurufasülye, nohut, bütün tavuk yada kırmızı et)
    Yanında mutlaka bol miktarda salata koca bir tabakda. (şahsi tercihim marul salatasıdır, içindekiler: marul, karalahana, yeşil soğan, dereotu, maydanoz, zeytin yağı ve limonu, ton balığı)
    Hala doyulmuyorsa bulgur pilavı, iri taneli bulgurdan.

Akşam: Sebze yemeği. (her türlü mevsim sebzesi, kabak, ıspanak, kapuska vb.)
    Yanında bir miktar et ve salata.

ANTREMAN PROGRAMIM:
    pazartesi:göğüs-biceps
    çarşamba:eek:muz-triceps
    cuma:kanat-bacak
    pazar:biceps-triceps
    not:boş günler KARIN EGZERSİZİ VE CARDİO
    yorumlarını bekliyorum arkadaşlar:):)

2. batmanksk

batmanksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikir verin arkadaşlar :)

3. sthammer

sthammer Guest

tabi ki yakarsın ancak bu diyet biraz zorlayabilir, ara öğün olmadığından öğünler arası 5 saati bulan açlık durumu dezavantajları, bir de akşam 7-8 sonrası birşey yenmiyor leptin hormonunun çalışması için, ben de epey zayıflamıştım bu diyetle, ben daha esnek uyguluyorum ekmek az da olsa tüketirim

Sayfayı Paylaş