Yağ yakım antremanı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SoyLu61 tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar öncelikle 18 yaşında 85 kilodayım vücudum aşırı yağlı sıkı bir antreman ve beslenme ile yağları yakmak istiyorum .Ben 10 dk. koşu bandında tempolu yürüme 20 dk. eliptik bisiklette süratlı gidiş yapıyorum . Önerebileceğiniz daha çabuk yağ yakarsın diyebileceğiniz püf noktalar varmıdır ? doğal olarak başaramazsam lipo6x almayıda düşünüyorum . yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Beslenmene dikkat et, tempolu yürüme yerine interval koşu yapabilirsin.

3. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    dediğin gibi beslenmeme dikkat etmem lazım ama çok acıkıyorum , ne tür şeyler yesem kilo ve yağ yapmaz ?

4. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Şeker, un, tuz, hamur işinden kesinlikle kaçınman lazım. Lifli yiyecekler tüket hem sana tokluk hissi verir hem de kana geç karışacağından yağlanma yapmaz tabi ne kadar yediğine de bağlı. Eğer ağırlık çalışıyorsan antrenmandan sonra basit karbonhidrat olarak meyve suyu içebilirsin. Aynı durum sabah içinde geçerli gece uykuda 6-7 saat aç kalıyorsun sabah meyve suyu ya da bal,pekmez türü şeyler tüketebilirsin

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümü dışında taşınmıştır.

Ayrıca forumda yağ yakımı, cardio,kardio gibi kelimelerle arama yapınız! Bu konular mevcut!

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş