Yağ yakımıyla birlikte kas

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sozyurt tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sozyurt

sozyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam
    Ben haftada en az 3 bazende 4 gün spora gidiyorum sporun 45 dakikası cardio ve yaklasik 500 kalori yakiyorum cardio sırasında normal fitnessa başladığıma 1 ay ağırlığa başlamama ise 3 hafta oluyor ve protein ağırlıklı günlük 1200-1300 kaloriyi gecmeyen bi diyetim var.1 aydır yağı, kızartmayı ve hamur işini hayatımdan tamamen çıkarttım rafine şeker kullanıyorum o da günlük 2 kupa kahvenin yanında aldığım 3 tatlı kasığı şeker,hesapladığıma göre günlük 110-120 gram kadar doğal yollarla protein alıyorum 1 ayda 4 kilo kadar verdim.bundan 2 sene öncesine kadar 5 yıllık bir profesyonel sporculuk geçmişim vardı yani daha öncede spor yapmışlığım var planda bir kusur olmazsa önümüzdeki değil ondan sonraki hafta serbest ağırlığa da başlıyorum. 1 ay dolduğu için l-carnitine almayi düşünüyorum sizce almam doğru olur mu?Yağ yakarken kas yapabilmek amacım tavsiye edebileceğiniz supplementer marka ve model (ml,hap,toz anlamında) var mı benim durumuma göre şimdiden teşekkürler..
    Boy:180
    Kilo:89

Sayfayı Paylaş